Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir Kiskow geldi geçti dersiniz. :) Hakkınızı helal edin.
Helal olsun görümek üzere.

Bu konuyu kemoterapi alırken okumak... Fazla takma bir şekilde gidiyor. 16 yaşımdan beri 3 yıllık deneyimim var bir şey sormak istersen çekinme.

Bu konuyu kemoterapi alırken okumak... Fazla takma bir şekilde gidiyor. 16 yaşımdan beri 3 yıllık deneyimim var bir şey sormak istersen çekinme.
Kullanımı bitince yan etkiler geçer mi merak ediyorum.

Kullanımı bitince yan etkiler geçer mi merak ediyorum.
Benim tedavim ilk başta olumlu sonuçlandı 1.5 yıl boyunca sıkıntı olmadı fakat daha sonrasında tekrar nüks etti Şubat-Mart gibi... Neyse, galiba kemoterapi yan etkileri diyorsun. İlacı aldığın günden itibaren 3 hafta içerisinde normale dönmeye başlıyorsun iyice. (fakat kendim için 3 hafta sonra yeni kür aldığım için sil baştan tekrar...) En nihayetinde tedavi sonuçlanınca birkaç ay içerisinde beslenme, boşaltım, üreme vs. tüm sistemlerin eski haline dönüyor rahat ol.

Geçer kardeşim geçer sen merak etme rahat ol. Netten bakındım geçiyormuş, kişiden kişiye değişmekle beraber biraz sürse de geçiyormuş.
İnşallah hocam.
Benim tedavim ilk başta olumlu sonuçlandı 1.5 yıl boyunca sıkıntı olmadı fakat daha sonrasında tekrar nüks etti Şubat-Mart gibi... Neyse, galiba kemoterapi yan etkileri diyorsun. İlacı aldığın günden itibaren 3 hafta içerisinde normale dönmeye başlıyorsun iyice. (fakat kendim için 3 hafta sonra yeni kür aldığım için sil baştan tekrar...) En nihayetinde tedavi sonuçlanınca birkaç ay içerisinde beslenme, boşaltım, üreme vs. tüm sistemlerin eski haline dönüyor rahat ol.
Teşekkür ederim, sağolun. İyi ki varsınız ve geçmiş olsun size de.

Geçmiş olsun. Benim de baba tarafında neredeyse herkes kanser. 1 yıl önce de dedem ve kız kardeşi meme kanserine yakalandı. Çok zor bir hastalık, inşallah iyilesirsiniz. En önemlisi moral, moralinizi hep yüksek tutun. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşursunuz zaten erken tespit edilmiş. Benim dedemin afedersiniz göbek ve göğüs kısmı yarık olup fışkırarak iltihap gelmesine rağmen hala turp gibiyim diyor. Yani moralinizi sakın düşürmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı