Kanser oyuncu kitlesinin çoğunluğu neden Türklerden oluşuyor?

RDR Online'ı hiç bilmem. O yüzden inceledim biraz. İlgi çekici gelmedi bana.
Mekanikleri basit. Fakirlik söz konusu değildir. Sıkıcı bir şeye insanlar para vermek zorunda değil.

Şimdi ben buraya saçma bir şekilde: "Şu oyunu oynayıp ta bayılan, hayattan bir şey beklemesin" yazmam nasıl olmazsa, senin de bu aşağılayıcı damgan asla ve asla olmaz.

Ben ne yazdım konun başında. Duvara bakmak falan deme. Topluluğu aşağılamadım. Bu CS oyunu ile ilgili görüşlerim yazdım. Toxiclik ayrı bir şey fakirlik ayrı bir şey.
Hocam, güzel oyundur Rdo. O detaylı, gerçekçi, yaşayan dünyada oyuncular ile takılmak çok zevkli. Hele ki atın ile oyunculara hava atmak vs. Bir de bu oyunda ki atların neredeyse gerçek attan farkı yok.

Evet, bayağı ağır konuştum. Sizden özür diliyorum.

Hocam, güzel oyundur Rdo. O detaylı, gerçekçi, yaşayan dünyada oyuncular ile takılmak çok zevkli. Hele ki atın ile oyunculara hava atmak vs. Bir de bu oyunda ki atların neredeyse gerçek attan farkı yok.

Evet, bayağı ağır konuştum, sizden özür diliyorum.
Mekanikleri basit ve sıradan. Oyunlarda gerçekçilik aramıyorum ben. Yoksa bayıla bayıla GTA V oynardım XD.

Biliyorum Call of Duty 4'den çok örnek veriyorum ama bu konuyu açan "Kanser kitlenin çoğu neden Türk" diyor. Ama şans mı yoksa genel durum bu mu bilmem Call of Duty 4'de her ülkeden kanser gördüm ama Türklerden 1 kanser oyuncu görmedim

Mekanikleri basit ve sıradan. Oyunlarda gerçekçilik aramıyorum ben. Yoksa bayıla bayıla GTA V oynardım XD.
Hocam, GTA V çok gerçekçi değil. Mekanikler iyi bence. Yürümek bile zevk veriyor çünkü animasyonlar çok iyi. Hele o vuruş hissi, bir oyunda silah sıkarken bu kadar zevk aldığımı hiç hatırlamıyorum.

Hocam, GTA V çok gerçekçi değil. Mekanikler iyi bence. Yürümek bile zevk veriyor çünkü animasyonlar çok iyi. Hele o vuruş hissi, bir oyunda silah sıkarken bu kadar zevk aldığımı hiç hatırlamıyorum.
RDR'den duyduğum bir diğer olay ise vuruş mekaniklerinin aşırı kötü olmasıdır. Duydum sadece. Sevdiniz mi? Bakın ilk 0-34 saniye arasına. Vuruş hissi çok kötü XD;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun gerçekten ilgi çekici gelmedi bana.

RDR'den duyduğum bir diğer olay ise vuruş mekaniklerinin aşırı kötü olmasıdır. Duydum sadece. Sevdiniz mi? Bakın ilk 34 saniyesinde ki vuruş hissine çok kötü XD;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun gerçekten ilgi çekici gelmedi bana.
Hocam, RDR2'nin vuruş hissi dehşet derece iyidir. Kolların, bacakların, kafaların patlaması, silahın sesi, silahtan çıkan duman/ateş, vurduğunuz NPC'nin neresine vurursanız ona göre tepki vermesi falan çok iyidir. Mesela koşan birini ayağından vurursanız yere düşüyor. Siz neden sevmediniz? Hiç anlam veremedim. Bir de siz nereden duydunuz onu? Videolardan izleyip konuşan birisi herhalde kötü olduğunu söyleyen.
Bakın ilk 0-34 saniye arasına. Vuruş hissi çok kötü XD;
Hocam, sonradan fark ettim burayı. Biraz ciddiye almışım. 🤣

Son düzenleme:
Bu konuda çıldırmak üzereyim, CS:GO giriyoruz adamı tebrik ediyorum "ne sandın ****" diye cevap alıyorum, birisi yenilir küfür eder, birisi kazanır küfür edip dalga geçer. GTA 5 oynarız biri sürekli saldırıp ölünce küfür eder. Artık maça Türk geldiği zaman inşallah insandır diye dua etmeye başladık. Oyuna gelen 10 Türk'ten 8 tanesi gerçekten böyle, şu dünyada insan olmak ne kadar zor olabilir ya? Kafayı yiyeceğim artık şu oyunlarda kanser olmaktan. Elbette yabancılarda da var bu şekilde oyuncular ama gerçekten daralma geldi, şu durumlarda sakin kalmak için ne yapabiliriz? Her türlü öneriye açığım.

Aslında sen TR'de yaşadığından dolayı sadece trdekileri görüyorsun kanser kitle her ülkede var düşüncen yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı