Kanser oyuncu kitlesinin çoğunluğu neden Türklerden oluşuyor?

Bu konuda çıldırmak üzereyim, CS:GO giriyoruz adamı tebrik ediyorum "ne sandın ****" diye cevap alıyorum, birisi yenilir küfür eder, birisi kazanır küfür edip dalga geçer. GTA 5 oynarız biri sürekli saldırıp ölünce küfür eder. Artık maça Türk geldiği zaman inşallah insandır diye dua etmeye başladık. Oyuna gelen 10 Türk'ten 8 tanesi gerçekten böyle, şu dünyada insan olmak ne kadar zor olabilir ya? Kafayı yiyeceğim artık şu oyunlarda kanser olmaktan. Elbette yabancılarda da var bu şekilde oyuncular ama gerçekten daralma geldi, şu durumlarda sakin kalmak için ne yapabiliriz? Her türlü öneriye açığım.
Bunun tek etkeni egitim. Anasina, babasina da bu sistemde okumayi dayattilar, olmadi. Simdi cocuguna da ayni sistemi dayatiyorlar, sormuyorlar ne istiyorsun diye. Cocuk belki kaportaci olmak istiyor? Belki temizlikci olmak istiyor belki dunya markasi olacak? Kisisel yetenegini gelistirmek yerine sacma sapan literatürü beyinlere kazimaya calisiyorlar. Cocuk da sabit yolda zorlanarak egitilmek yerine yaramazligi seciyor. İlgi duydugu sey kendi yetenegini gelistirmek degil, toxiclik yaparak dikkat cekmek oluyor cunku sadece bunu yapabiliyor. Cok sinirleniyorum, üzülüyorum bu duruma.

CS normal hocam. MG maçta 4 Rus 1 ben varım 1.ydim diye 4'ü kickledi."Ey Rus'lar, bir daha maçıma gelirseniz sizin elinizi severim."

Bu konuda çıldırmak üzereyim, CS:GO giriyoruz adamı tebrik ediyorum "ne sandın ****" diye cevap alıyorum, birisi yenilir küfür eder, birisi kazanır küfür edip dalga geçer. GTA 5 oynarız biri sürekli saldırıp ölünce küfür eder. Artık maça Türk geldiği zaman inşallah insandır diye dua etmeye başladık. Oyuna gelen 10 Türk'ten 8 tanesi gerçekten böyle, şu dünyada insan olmak ne kadar zor olabilir ya? Kafayı yiyeceğim artık şu oyunlarda kanser olmaktan. Elbette yabancılarda da var bu şekilde oyuncular ama gerçekten daralma geldi, şu durumlarda sakin kalmak için ne yapabiliriz? Her türlü öneriye açığım.

Bizim türkler her alanda ezildiği yüzünden yendiği alanda güç gösterisi yapar kaybettiğinde sinirlenir.
Her yerde toxic kitle var. Ama Türkiye'de olduğumuzdan dolayı türkler daha çok gözümüze batıyor bence.

Yok öyle bir şey. İngilizce konuşulan sunucularda oynuyorum bir Türk geldimi Türkçe konuşuyor ingilizcesi 3 yaşındaki bebekle aynı ve aşırı toksik. Bizim Türk oyuncular toksik gözümüze batan bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı