Kanser sebebiyle sevgilimden ayrılmak istiyorum

Hayat her zaman gülümsetmiyor maalesef. Yapacak bir şey yok, cevap vermediği sürece de Sosyal'in tozlu raflarına karışmış olacak. Umarım iyidir ve her şey istediği gibidir.

Ölmediyse bile, belki hala kanserle mücadele ediyordur. Ya da burayı unutup gitmiştir. Her türlü şey olabilir. Konu sahibi mesaj yazmadıkça, Technopat'ın karanlık konularından birisi olacak.

Daha önceden mesajları var ama. Umarım üzücü ama kaçınılmaz olan son gerçekleşmemiştir. Yaşıyorsa buraya gelip haber verse keşke.. Öldüyse de Allah rahmet eylesin.
Son mesajı bu konu, aynı gün içinde bir çok insan destek mesajları yazmış ama hiç birini yanıtlamadı bence forumdan ayrılırken bir şaka yapmış olabilir kesin olarak ne olduğunu kimse bilemez.

Son mesajı bu konu, aynı gün içinde bir çok insan destek mesajları yazmış ama hiç birini yanıtlamadı bence forumdan ayrılırken bir şaka yapmış olabilir kesin olarak ne olduğunu kimse bilemez.
Böyle bir konuda bile şaka yaptıysa Allah onu ıslah etsin derim ben sadece.

Böyle bir konuda bile şaka yaptıysa Allah onu ıslah etsin derim ben sadece.
Hocam şaka yapılacak konu değil. Bence yapmamıştır ama yaptıysa tebrik etmek lazım. Technopat tarihinin en büyük troll'ü olabilir. Ya da tahtalı köye gitmiştir arkadaş. Ölmüşse Allah rahmet eylesin. Şaka yapıyorsa da Allah akıl fikir versin.

Selam, bugün akciğer kanserimin 4. evresine geldiğini öğrendim. Sanırım daha tedaviler yanıt vermeyecek, bir ikilem arasında kaldım. Bu zamana kadar her zaman yanımda olan sevgilimden ayrılmak istiyorum. Sebebi eğer kanseri yenemeyip ölürsem pek fazla üzülmemesi için sizce ne yapmalıyım?

Ah be dostum şans eseri forum da eski konulara bakarken çıktın karşıma profil resminden tanıdım seni :/ arkadaşla zamanında tanışıp samimi arkadaş olmuştuk oyunlara falan girerdik durumu bu kadar değildi ben öyle biliyordum Allah rahmet eylesin tekrar gelsen de sinir etsen oyunlarda beni:')

İlk yorumu attığımda YKS çalışıyordum, okula başladım. Ne olursa olsun unutulmayacaksın dostum. Gittiğin yerde rahat ol. Diğer arkadaşlar da hayatın önemini anlasın, kafayı takmasın vs. vs. gerek yok konuşmaya.

Geri
Yukarı