Kanseri Yendim!

Merhabalar. Bu konuyu büyük bir mutluluk ve istekle yazıyorum.

17 Ağustos 2020 tarihinde burada "kanser olmuşum, hoşça kal sosyal" başlıklı bir konu açmıştım. Merak edenler varsa konunun linki; Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Bu konuda kanser olduğumu, yüksek ihtimalle kurtulamayacağımı söylemiştim. Baştan beri düşüncem öyleydi çünkü. Ancak bu konuda tam tersi bir durum var arkadaşlar.
Kanseri yendim!
Bugün tamamen kanseri yendim arkadaşlar. Bana hala şaka gibi geliyor ancak ciddi anlamda kanseri yendim.

Son olarak, açtığım konuda bana destek olan, moral vermeye çalışan 39 sayfadaki herkese sonsuz teşekkürler. Sizlere gerçekten çok şey borçluyum. Teşekkürler.
Son bir not: Saçlarım şimdiden çıkmaya başladı. :)

Hocam 17 Ağustos dediniz ya aklıma 17 Ağustos deprem aklıma geldi.

Daha başlığınızı geçen gün okudum ne ara yendiniz dedim bi an. Bu dizinin son bölümünü bitirdik den 10 dakika sonra yeni bölüm gelmesi gibi oldu. Geçmiş olsun nice sağlıklı yıllara. Yüzünüzü güldürmüşümdür umarım. 🙃

Sizi hiç tanımasam da, açtığınız o konuyu görmesem de konu başlığını gördüğümde yüzümde duygusal bir gülümseme oluştu. Çok büyük geçmiş olsun hocam. Sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim. Ayrıca sizden bir isteğim olacak, zahmet olmazsa kanser olduğunuzu öğrendiğiniz ilk anları, tedavi sürecini, yaşadığınız zorlukları ve psikolojiyi anlattığınız bir blog veya makale yazısı yazar mısınız? Şans eseri bir kanser hastası okur, umutsuzluğa kapılırsa tekrardan umutlanır, tedavi olacağına inancı artar. Kendinize çok dikkat edin. <3

Geri
Yukarı