Kaos vandal mı? Zamanın ötesi vandal mı?

Veya paranız varsa bunu alın ve hiç yükseltmeden, oyuna girmeden iade edin. Hatta kaplamayı kullan tuşuna bile basmayın. Skin aldıktan sonra mağazanın algoritması değişiyor ve güzel skinler geliyor.

1 kere oni vandal iade ettim. Tekrar iade edebiliyor muyum herhangi bir deseni hiç kullanmasam?

1 kere oni vandal iade ettim. Tekrar iade edebiliyor muyum herhangi bir deseni hiç kullanmasam?

Edersiniz. Kullanılmış ve yükseltilmiş skinleri sadece 1 kere iade edebilirsiniz. Ama yükseltilmemiş ve kullanılmamış skinleri istediğiniz kadar edebilirsiniz. Önemli olan hiç yükseltmemek ve kaplamayı kullan tuşuna basmamak.

Bu saatten sonra hiç yatırılmaz bence ama zevkler renkler tartışılmaz ne diyeyim. Kaos daha güzel bence, Doom havası veriyor.

Bu saatten sonra hiç yatırılmaz bence ama zevkler renkler tartışılmaz ne diyeyim. Kaos daha güzel bence, Doom havası veriyor.

Hocam yatıralı bayağı oldu benim vpyi. VP yüklü hesapta bekliyor tek tıkla alabilirim şu an. Ben Kaos'u uzun zamandır bekliyorum ve seviyorumda fakat zamanın ötesini oyunda kullanınca oda güzel hissayet vermişti. Çoğu kişide benim gibi Kaos'u seviyor. Kaos'u mağazama gelince alacağım.

Son düzenleme:
Kaosu 1 senedir kullanıyorum bazen güzel geliyor ama sıklıkla çöp geliyor ilk aldığımda mükemmeldi şimdi sanki aimimi bozuyor gibi bir his veriyor ağır geliyor.

Ama yine de zamanın ötesi daha kötü bence.

Yağmacı var şu an onu alırken istekli almamıştım. Fakat Kaos'u isteyerek alacağım. Oyunda elime gelince çok zevk veriyor.
Haklısın da hangisini alırsan al fark etmez demeye çalışıyorum çünkü bir gün sıkılacak ve yeni bir şey arayacaksın. Onun için seni en geç hangisinin sıkacağına karar verip onu almak daha mantıklı. Kaos iyi hoş ama ben olsam çabuk sıkılırdım ondan. Sesi falan kafa ütüleyici.

Geri
Yukarı