Kaos Vandal vs Kuronami Vandal

Valonun messisi

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba iki hesap da sıfır. Hesaba skin alıp kasacağım. Gece Pazarı gelince bıçak alacağım. Kaos'u pek sevmiyorum fakat hem daha uygun hem de e-sporcuların çoğu Kaos kullanıyor. Bi' bildikleri var demek ki. Karar veremedim, sizce n'apayım?

E sporcular kullanıyor diye skin alınmaz. Sizin zevkleriniz ve mutluluğunuz daha önemli bu konuda , kaosun sert hissiyatı daha iyi bir refleks hissi oluşturuyor bana göre bu yüzden tercih ediliyor olabilir. Her skinin ayrı havası var ben oyunda farklı skinler varsa direkt onları alıyorum yerden çeşitlilik olsun diye aynı skin bir süre sonra sıkıcı oluyor.

Merhaba iki hesap da sıfır. Hesaba skin alıp kasacağım. Gece Pazarı gelince bıçak alacağım. Kaos'u pek sevmiyorum fakat hem daha uygun hem de e-sporcuların çoğu kaos kullanıyor. Bi' bildikleri var demek ki. Karar veremedim, sizce n'apayım?

Dostum e-sporcular alıyor diye sevmediğin bir şeyi kullanmak zorunda değilsin. Ben kaosu çok sevdiğim için kullanıyorum espor ile bir alakası yok hangisini beğeniyorsan onu al.

Dostum e-sporcular alıyor diye sevmediğin bir şeyi kullanmak zorunda değilsin. Ben kaosu çok sevdiğim için kullanıyorum espor ile bir alakası yok hangisini beğeniyorsan onu al.
Kuronami daha çok hoşuma gidiyor kaos alırsam sıkılırım gibi hissediyorum.

E sporcular kullanıyor diye skin alınmaz. Sizin zevkleriniz ve mutluluğunuz daha önemli bu konuda , kaosun sert hissiyatı daha iyi bir refleks hissi oluşturuyor bana göre bu yüzden tercih ediliyor olabilir. Her skinin ayrı havası var ben oyunda farklı skinler varsa direkt onları alıyorum yerden çeşitlilik olsun diye aynı skin bir süre sonra sıkıcı oluyor.
Kuronami daha çok hoşuma gidiyor kaos alırsam sıkılırım gibi hissediyorum.

E sporculara sorsan "Hangisini seviyorsan onu al." diyecekler :). Chaos var bende. Hissiyatı gerçekten güzel silah fakat sprey yapmaya teşvik ediyor gibi hissediyorum. Kuronami çok güzel bence.

Kuronami al bence. Oyun yeni çıktığında 1. ya da 2. sezonda izlediğim bir Raze oyuncusu kullanıyor diye Oni Phantom ve Yağmacı Vandal almıştım (Asil Vandal'ı çok sevmeme rağmen) sen yapma :D

Geri
Yukarı