[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, sanırım NTLite ile açılmıyor. Yoksa @AJFA hocam kapatmazdı.
Benim ISO'lar NTLite ile tekrar açılılabiliyor. Başlat menüsünü kapatmamın sebebi tamamen kullanışsız bulmamdı. 3. parti yazılım eklemeyi bilmediğim için 3. parti başlat menüsü ekle(ye)medim.

Yani başlat menüsünü kapatmama seçeneği de mevcut. Tamamen kendi tercihim.

Benim ISO'lar NTLite ile tekrar açılılabiliyor. Başlat menüsünü kapatmamın sebebi tamamen kullanışsız bulmamdı. 3. parti yazılım eklemeyi bilmediğim için 3. parti başlat menüsü ekle(ye)medim.

Hocam, peki açmanın yöntemi var mı? İhtiyacım var da.

Hocam, peki açmanın yöntemi var mı? İhtiyacım var da.
Yaptığım ayarları hiçbir zaman ezberleyemiyorum. NTLite'ı Türkçe kullanıyorsanız zaten fark edersiniz. Ayrıca açsanız bile, en azından benim ISO'larda, arama çubuğu kullanamıyorsunuz. O yüzden arama çubuğu çalışmıyor diye tamamen kaldırıp kendi arama çubuğu olan harici başlat menüsünü kullanın diyorum.

Ayrıca ISO'ları 21H2 için güncellemeyebilirim. Zira herkesin tercihleri farklı ve yaptığım ayarları hep nasıl değiştireceklerini soranlar oluyor. Bu durumda herkesin ISO'larını kendi düzenlemesi daha doğru olur. @OgnitorenKs'in rehberleri de zaten yeterince kapsamlı.

Son düzenleme:
Yaptığım ayarları hiçbir zaman ezberleyemiyorum. NTLite'ı Türkçe kullanıyorsanız zaten fark edersiniz. Ayrıca açsanız bile, en azından benim ISO'larda, arama çubuğu kullanamıyorsunuz. O yüzden arama çubuğu çalışmıyor diye tamamen kaldırıp, kendi arama çubuğu olan harici başlat menüsünü kullanın diyorum.

Ayrıca ISO'ları 21H2 için güncellemeyebilirim. Zira herkesin tercihleri farklı ve yaptığım ayarları hep nasıl değiştireceklerini soranlar oluyor. Bu durumda herkesin ISO'larını kendi düzenlemesi daha doğru olur. @OgnitorenKs'in rehberleri de zaten kapsamlı.

@InternetciMen

Ben de attığınız videolardan bakarak yapmayı denedim ve aynısını yaptım.:)

Bat dosyasıyla küçük bir toolbox yapmayı düsünüyorum. Ghost Spectre'nin hazırladığı tarzda bir toolbox yayınladığınız sistemler için iyi olacaktır. Bu konuda mini bir rehber yapma hazırlığı içindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@AJFA hocam kusura bakamyın rahatsız ediyorum yine, siz hangi NTLite sürümünü kullanıyorsunuz? Ben 21H1 ISO'sunu attığımda 2004 sürümü olarak görüyor o yüzden işlem yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@AJFA
Hocam sizin için küçük bir .bat toolbax hazırladım. Hazırladığınız sistemlerde kullanabilirsiniz. Yalnızca x64 sistemler için geçerlidir. Diğer detaylar indireceğiniz dosya içinde.
Beni indir.
tolbaxxx.jpg

@AJFA
Hocam sizin için küçük bir .bat toolbax hazırladım. Hazırladığınız sistemlerde kullanabilirsiniz. Yalnızca x64 sistemler için geçerlidir. Diğer detaylar indireceğiniz dosya içinde.
Beni indir.
Eki Görüntüle 959738
20. adımdaki çözümü bana açıklayabilir misiniz?

Düzenleme: Bir sorum daha var; 21H2 ve ilerideki buildları da NTLite ile düzenlediğimde bu toolbox sıkıntı çıkarmayacaktır değil mi? İçindeki yazılımları güncellediğim takdirde?
@OgnitorenKs

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı