[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce yükledim fakat sanal makinemde 900 MB RAM kullanırken ana bilgisayarımda 1.5GB kullanıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir uygulama donduğunda tüm masaüstü çöküyor ve tekrar açmak zorunda kalıyorum. Örneğin LoL oynarken Alt Tab yaptığım zaman bilgisayar çöküyor resmen, hiçbir şey yapamıyorum. Sadece reset atmam gerekiyor. Normal sürüme geçsem iyi olacak sanırım.

Hocam konuyu değiştirmişsiniz de güncel ISO'larda ethernet driveri falan kurmaya gerek var mı?

Hocam konuyu değiştirmişsiniz de güncel ISO'larda ethernet driveri falan kurmaya gerek var mı?
Şu anki bağlantılardan indirilen sürümlerde otomatik sürücü güncelleme özelliğine dokunulmamıştır. Yani Windows, sürücüleri otomatik kuruyor.

Hocam çok detaylı bilgiler için teşekkür ederiz. Baştan sona doğru okudum. Büyük emek var. Affınıza sığınarak soruyorum, bu tarz düzenlenmiş ISO kalıpları güvenli mi?

Hocam çok detaylı bilgiler için teşekkür ederiz. Baştan sona doğru okudum. Büyük emek var. Affınıza sığınarak soruyorum, bu tarz düzenlenmiş ISO kalıpları güvenli mi?
Düzenleyen kişiye bağlı bir şey. Ben ISO'ya herhangi bir şey eklemedim; sadece Windows'un kendisinde bulunan bileşenlerin bazılarını kaldırdım, devre dışı bıraktım ve düzenledim. Başka birisi ISO dosyasına zararlı enjekte edebilir veya sistemin kararlı çalışmamasına sebep olan bir değişiklik yapabilir.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Düzenleyen kişiye bağlı bir şey. Ben ISO'ya herhangi bir şey eklemedim; sadece Windows'un kendisinde bulunan bileşenlerin bazılarını kaldırdım, devre dışı bıraktım ve düzenledim. Başka birisi ISO dosyasına zararlı enjekte edebilir veya sistemin kararlı çalışmamasına sebep olan bir değişiklik yapabilir.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Asıl ben teşekkür ederim, bu tarz güzel uygulamalara imza attığınız için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı