Kapanan Amazon hesabından fatura nasıl alınır?

Akababuş

Hectopat
Yer
Bingöl
Merhaba,

Amazon.co.uk hesabımı kapatmak istediğim için Amazon.com.tr hesabımda kapatıldı. İçindeki tüm bilgilerde silinmiş oldu. Faturalarımı yasal yoldan alabilir miyim? Yasal yoldan alınabiliyorsa, nerelere başvurmam gerekiyor?

Ürünlerinizin faturaları hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresinde vardır, mutlaka yolluyorlar her alışveriş sonrası eğer yoksa arayarak (+90 850 390 21 53) talep edebilirsiniz.

Ürünlerinizin faturaları hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresinde vardır, mutlaka yolluyorlar her alışveriş sonrası eğer yoksa arayarak (+90 850 390 21 53) talep edebilirsiniz.

Hocam hesap kapatıldığı için, hesaba erişemeyecekler ve destek veremeyeceklerdir. Alabilirsem yasal yoldan alabilirim. Onun haricinden alacağımı düşünmüyorum.

Hesap sizde kapalı görünebilir fakat arka planda pasife alıyor olabilirler. Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayın, yardımcı olurlar.

Hesap sizde kapalı görünebilir fakat arka planda pasife alıyor olabilirler. Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayın, yardımcı olurlar.

Hesap 1 hafta boyunca askıda durmuştu, daha sonrasında tamamen silindi. E-posta ile baktıkları zaman hesap bulamıyorlar.

E postanıza gelmemiş miydi?

E-postama geldiğini hatırlamıyorum, gelse bile silmişimdir. Çünkü üzerinden baya zaman geçti.

Ek olarak, 189'u aradım bu durum hakkında olumsuz cevap aldım. Gönderilen faturaları indirmekle zorunluymuşum, haklılar yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı