Amazon TR'den para iadesi nasıl alınır?

Evet bu da çok doğru arkadaş iyi dedi, her Amazon kuruluşu asıl Amazon globale bağlı ve her biri bağımsız. Eğer bir dolandırıcılıkları varsa Amazon global bunu görür ve yapanlar cezalandırılır.
Amazon globalın müşteri hizmetlerine bağlanın iki dakikada, o ilgilenmezse müdürünü isteyin veya asıl müdürlüğe de e posa atmayı deneyin.

Mail ile Amazon.com'a şikayet etmeyi deneyebilirsin.
Amazonla iletisime gecmedigim kanal kalmadi. Ilk olarak bankaniza yatirdik paranizi dediler. Ve gecen hafta da paraniz provizyon veya havuzda kalmistir amazon tarafindan hic cekilmedi dediler. Madem cekilmedi neden refarans ve onay kodu verdinzi bana parayi iade ettiginizi bana diyorum o zaman da cevap vermiyorlar. Ve bu konuyla alakali amazon cevap asla vermiyor.
Evet bu da çok doğru arkadaş iyi dedi, her Amazon kuruluşu asıl Amazon globale bağlı ve her biri bağımsız. Eğer bir dolandırıcılıkları varsa Amazon global bunu görür ve yapanlar cezalandırılır.
Amazon globalın müşteri hizmetlerine bağlanın iki dakikada, o ilgilenmezse müdürünü isteyin veya asıl müdürlüğe de e posa atmayı deneyin.
Amazon Globala nasil ulasicam hic bilmiyorum.

Amazonla iletisime gecmedigim kanal kalmadi. Ilk olarak bankaniza yatirdik paranizi dediler. Ve gecen hafta da paraniz provizyon veya havuzda kalmistir amazon tarafindan hic cekilmedi dediler. Madem cekilmedi neden refarans ve onay kodu verdinzi bana parayi iade ettiginizi bana diyorum o zaman da cevap vermiyorlar. Ve bu konuyla alakali amazon cevap asla vermiyor.

Amazon Globala nasil ulasicam hic bilmiyorum.
. Linki düzenledim, bu direk chat linki diğeri sadece globaldi.

Son düzenleme:
Deneyecem Allah razı olsun senden.
@kreatomons Amazon.com ile görüştüm bir sürü bilgi istedi en son sizin bu sorunuza amazon fr bakar dedi oraya bağlı dedi. Elin yabancısının uğraştığı kadar AmazonTR uğraşmıyor yok böyle bir sey. Amazon.com beni sürekli birilerine bağladi daha ustlerine ve sonuc alabilmem icin faturalandirma adresimi sordu ve oyle bir adres yok dedim e maile geliyordu fatura dedim adam şasırdı ve size yardimci olabilmem icin faturalandirma adresini vermen gerek dedi. Sonuç olarak amazonTr ile global amazon tamamen farklı çalışıyor amazontr leş. Amazontr te derdimizi anlamıyor ve hic yardimci olmuyor. Amazonfr ye mesaj attim bakalim ne olacak.
@kreatomons Vakifbankası sitesinde 3dsecure ile yapilan odemelerden harcama itirazinda sonuc olumlu olmaz yaziyor ve bundan dolayi harcama itirazim red edilmis

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı