Kapanan Discord hesap nasıl açılır?

Lokis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Biçbir şey yapmıyordum. Arkadaşlarla oyun oynarken takılıyorduk. Birden bile beni hesaptan attı ve tekrar girdiğimde ise hesabınız devre dışı dedi. Gmail girdim hemen ve Discord'dan şu mesaj geldi.

**
Selam,

Discord, topluluk için sunduğu ortamı güvenli ve sorunsuz tutmaya odaklanıyor. Hesabının Hizmet Koşulları veya Topluluk İlkeleri'ni ihlal ettiğini tespit ettik. Bu nedenle de şu sebepten dolayı hesabını devre dışı bıraktık:

Hesabında hackleme, dolandırıcılık, hesap veya kredi kartı bilgilerini kırmak ve/veya bir bilgisayar ağına veya cihazına hasar vermekle ilgili eylemlerde bulunuldu.

Saygılarımızla,
Discord Trust and safety ekibi.
**
Nasıl düzeltebilirm? Burada hackleme kredi kart diyor ama kesinlikle öyle bir şey yapmadım.

Herhangi bir normal dışı sunucuda bulundunuz mu?

Hocam açılacağını çok sanmıyorum Discord zaten neredeyse çok umursamıyor desteği öyle biliyorum yaş olayından yeseniz belki kaldırırlardı'da bu sebebten dolayı kaldıracaklarını açıkçası çok düşünmüyorum bilgisayarınız çalınmış olabilir mi?

Hayır çalınmasıyla alakası yok birden şak diye kapandı geri açılıyor mu?

Böyle il-legal şeyler içeren sunucularda oldunuz mu?

+18 sunucular Discord'dan banlanırsa size de Discord bir uyarı mesajı atıyordu bunun gibi il-legal şeyler içeren bir sunucuda bulunduysanız böyle bir şeyden ban yeme ihtimaliniz bulunuyor.

Herhangi bir normal dışı sunucuda bulundunuz mu?

Hocam açılacağını çok sanmıyorum Discord zaten neredeyse çok umursamıyor desteği öyle biliyorum yaş olayından yeseniz belki kaldırırlardı'da bu sebebten dolayı kaldıracaklarını açıkçası çok düşünmüyorum bilgisayarınız çalınmış olabilir mi?

Böyle il-legal şeyler içeren sunucularda oldunuz mu?

3. parti uygulamalar kullandınız mı?

Sorgu sunucuları vardı 1-2 tane en son 1 ay önce girmiştim onlara.

+18 sunucular Discord'dan banlanırsa size de Discord bir uyarı mesajı atıyordu bunun gibi il-legal şeyler içeren bir sunucuda bulunduysanız böyle bir şeyden ban yeme ihtimaliniz bulunuyor.

Uyarı almıştım sanki ama geri açılmazmı daha çünkü halen hesap aktif istek gönderebiliyorum.

Sorgu sunucuları vardı 1-2 tane en son 1 ay önce girmiştim onlara.
Sorgu sunucuları ne oluyor bilmiyorum ama o yüzden banlanmış olabilirsiniz. 1 ay önce girdiyseniz bile fark edildiğiniz an banlanırsınız.

Uyarı almıştım sanki ama geri açılmazmı daha çünkü halen hesap aktif istek gönderebiliyorum.
Hesaba girip fotoğraf atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı