Çözüldü Kapanmayan reklam

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Oyle bir reklam var ki su an bile ne yaziyorum ne yapuyorum goremiyorum. Kapanmiyor kaybolmuyor. Sosyale giremiyorum. Su yaziyi yazmak bile asiri zor.

Screenshot_20191024-131552_Samsung Internet.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ha pardon bu arada benim hatam, giriş yapmış üyelere çıkmaması gerekiyordu onun, yanlış alana koyduğum için kodu herkese çıktı. Ben konuyu geç gördüm zaten, şimdi düzelmiş olmalı. Durum nedir?
Denedim kapanıyor birkaç saniye içerisinde çıkan kapat tuşu ile.
Tam 11 saniye sonra kapat tuşu çıkıyor. Ancak her sayfa yenilendiğinde, farklı konulara girdiğimizde tekrar çıkıyor. Bu inanılmaz konforsuz. Ayrıca mobilde ekranı ne denli kapladığından da haberdarsınızdır umarım.
Ben kesinlikle kaliteyi düşürdüğünü söylemek isterim. Geçtiğimiz haftalarda başka bir forumda yine aynı firmanın reklamı aynı şekilde koyuldu. Forum birbirine girince kaldırdılar. Çok itici, derhal kaldırmalısınız.

Denedim kapanıyor birkaç saniye içerisinde çıkan kapat tuşu ile.
Hocam sıkıntı kapanmaması değil, sıkıntı internetten yemesi. Bu aylık ek paketim olduğu için girebiliyorum ama normalde benim de paketim az. Her bir sayfaya girdiğimde reklamı sil baştan yüklüyor, reklam video olunca da internet yiyor.

Ha pardon bu arada benim hatam, giriş yapmış üyelere çıkmaması gerekiyordu onun, yanlış alana koyduğum için kodu herkese çıktı. Ben konuyu geç gördüm zaten, şimdi düzelmiş olmalı. Durum nedir?

Çözüm

Şu an çıkmıyor, teşekkür ederiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı