Türkiye'deki Reklam Sektörü

Türkiye'deki reklamları eğlenceli buluyor musunuz ?

• Evet.

Oy: 3 5,6%
  • Hayır.

Oy: 18 33,3%
  • Reklam olunca başka kanala geçiyorum.

Oy: 33 61,1%

• Oy verenlerin toplamı
    54
Şu aralar canımı sıkan tek reklam "American Gods". Türk reklamlarından zaten haberim yok :(.
Twitch'de kimin yayınına girsem şu reklamı görünce delirip kapatasım geliyor. Bir de tam böyle en heyecan verici yerinde bu reklam girince daha da deliriyorum.

Mantık ararsan yanarsın.

Şekil A:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Çıldırıyorum.
Baklavadan eve nasıl bağladılar hiç anlamadım :D

Türkiye'deki en güzel reklam budur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancı reklam üzerine Türkçe dublaj yapıp aralıksız yarım saat falan yayınlanan reklamların olduğu dönem güzeldi benim için. Genelde Amerika'dan bir ürün getirip burada televizyon üzerinden satmaya çalışırlardı. Dünya'nın en basit ürününü defalarca tanıtıp her 15 saniyede bir telefon numarası söylüyorlardı. Kalmadı galiba o tarz reklamlar. Bu türde en çok şişme yatak ve mutfak seti reklamlarını hatırlıyorum nedense.:)

Yabancı reklam üzerine Türkçe dublaj yapıp aralıksız yarım saat falan yayınlanan reklamların olduğu dönem güzeldi benim için. Genelde Amerika'dan bir ürün getirip burada televizyon üzerinden satmaya çalışırlardı. Dünya'nın en basit ürününü defalarca tanıtıp her 15 saniyede bir telefon numarası söylüyorlardı. Kalmadı galiba o tarz reklamlar. Bu türde en çok şişme yatak ve mutfak seti reklamlarını hatırlıyorum nedense.:)
Flash TV'de hala o reklamlar var :D.

Flash TV'de hala o reklamlar var :D.

Normaldir Flash TV izleyicisi 98'ten sonra yıl atlamayı bıraktı diye biliyorum ben. Adam akıllı televizyon izlemeyeli çok oldu o yüzden gerçekten ne dönüyor bilmiyorum. Ama Türk dizileri hakkında biraz bilgim var annem severek seyrediyor bir kaçını.:LOL:

Yeni konular

Geri
Yukarı