Kapatılan Instagram hesabı açılabilir mi?

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, hesabımı biri raporladı ve kapandı. Raporlamadan önce grupta küfür içeren birkaç sohbet etmiştim ve sonucunda benden Instagram doğruma selfie'si istedi, verdim, sonra hesabını kapattığını söyledi. Açma imkanım var mı? Hesabım benim için çok önemliydi.

1687459907610.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hesabımı biri raporladı ve kapandı. Raporlamadan önce grupta küfür içeren birkaç sohbet etmiştim ve sonucunda benden Instagram doğruma Selfie'si istedi, verdim, sonra hesabını kapattığını söyledi. Açma imkanım var mı? Hesabım benim için çok önemliydi.

Eki Görüntüle 1832400

Hocam itiraz açarsın bir ihtimal hesap açılır ama bir ihtimal.

Artık bu hesaba erişiminiz yok diyor onun altında da hesabınızı gözden geçirdik ve topluluk kurallarımıza hâlâ uymadığını tespit ettik diyor sorunun cevabı fotoğrafta bence.

Değerlendirme Talep Edemezsin
Hesabını kapatma kararı incelenemez. Bunun nedeni, daha önce incelememiz ve geri çevrilemeyeceğine karar vermemizdir veya hesabının kapatılmasından bu yana 30 günden fazla bir zaman geçmiş olmasıdır.

Öncelikle kendiniz açamazsınız o hesap gitti. Fakat bu işle uğraşan medyacı denilen insanlar var onlara belirli bir ücret öderseniz hesabınızı bir şekilde açtırıyorlar.
İtiraz edemiyorum. Maalesef izin vermiyor. Peki bu medyacilar ne yapıyor? Yani benim bile açamadığım hesabı nasıl açabiliyor yahu? Birde fiyat bandı ne kadar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı