Kapımıza Gelen Turkcell Superonline Satış Temsilcisi

aykutmehmetd

Kilopat
Yer
Bandırma
Daha fazla  
Bizim adresimizde 2019'a kadar herhangi bir firmanın fiber altyapısı yoktu. Geçen sene Turkcell, fiber altyapısını bizim binamıza da getirdi. Fiber altyapı çalışmaları tamamlandığından beri 3-4 ayda bir binaya satış temsilcisi gelip kapı kapı geziyor. Dairemize 70 TL'den başlayan fiyatlarla tablet hediyeli fiber internet bağlayabileceklerini, diğer firmalardan geçiş için cayma bedelini 600 TL'ye kadar Turkcell tarafından karşılanacağını, kurulumun ve modemin bedava yapılacağını söyledi. Benim pek inanasım gelmedi, bir de size sorayım dedim. Bu arada Türk Telekom'un internetini kullanıyoruz ve taahhütümüz Ekim 2020'de bitecek. 16Mbps kotasız aylık 65TL civarı ödüyoruz.

Broşürdeki site: www.fiberbasvuru.net

Dosya Ekleri

• IMG_7297.JPG
    IMG_7297.JPG
    1.008,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_7296.JPG
    IMG_7296.JPG
    980,8 KB · Görüntüleme: 47
Bizim kapımıza da gelmişlerdi. Evet cayma bedelini ödüyorlar ama direkt olarak değil. Ayrıldığınız firmaya ait olan ceza bedelini siz ödüyorsunuz. Superonline'a geçiş yaptıktan sonra ceza bedeliniz kadar fatura alınmıyor. Diyelim ki 400 TL cezanız var ve Superonline faturanız 80 TL, bu durumda 5 ay boyunca fatura ödemiyorsunuz ve bu şekilde cezanız ödenmiş oluyor. Yalnız şöyle bir durum da var ceza bedeli belli bir tutara kadar ödeniyor. Hatırladığım kadarıyla 500 TL'ye kadar olan ceza bedelini karşılıyorlar. Ben de bu şekilde geçtim ve 3 ay boyunca Superonline'a fatura ödemedim. Platin paket 35 Mbps kullanıyorum, hizmetten ve ping değerlerimden oldukça memnunum, tavsiye ederim. Eğer fiyat ve paket sizin için uygunsa geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı