Kapsül indirimi ne zaman bitiyor?

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Altın çıkartma düşürdüm, fiyatı sürekli azalıyor. İndirim bitene kadar satmaktan vazgeçtim. Ne zaman bitecek indirim? Ayrıca elimde ne kadar tutmamı önerirsiniz?
1617907145054.png

1617907154223.png

1-2 tane alayım hocam ben o zaman. Kesin kuruşluk eşyalar çıkacak ama olsun. :D
Arkadaşlarım da benden görüp 20-30 lira yatırdılar. %60 zarara girdiler. Ben pek tavsiye etmiyorum ama Altın çıkartma düşürme olasılığınız, az da olsa yok değil.

Arkadaşlarım da benden görüp 20-30 lira yatırdılar. %60 zarara girdiler. Ben pek tavsiye etmiyorum ama Altın çıkartma düşürme olasılığınız, az da olsa yok değil.
1.50 TL var bende. Arka planı en ucuzdan koymama rağmen alıcılar daha da ölücü. Maçtan item düşürmem lazım. :(

Ulan senin gazına gelip açtım 5 tane bir tane 10 liralık çıktı o kadar :D gerisi 3 5 kuruş. :D:D
Son mesajımda pek tavsiye etmemiştim.
@Steve Rogers, kaç tane açtınız hocam? Tavsiye ediyor musunuz? Ben de bir şansımı denemek istiyorum açıkçası. Bi' 30 lira yatırayım diyorum ama yine de kuşkulanmıyorum değil.
20 tane açtım hocam. İlk açtığımdan düştü 500 liralık olan. Ben de bari steam cüzdanımda bulunan 40 liranın hepsi ile açayım dedim. Kalanı hep 1 lira falan çıktı. Pek tavsiye etmiyorum zira son mesajımda da belirttiğim gibi 5 arkadaşım toplam 100 lira yatırdılar. 20 biri 30 biri 30 diğeri 10 ve 10 olnak üzere 5 kişi. Hepsi pişman oldu. Zarara girdiler. Tabii sizin kararınız. Benim şansım varmış, sizin de var ise altın çıkartma düşürme imkanıbız var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı