Steam Yayıncı indirimi ne zaman bitiyor?

Canese

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Steam'den GTA 5'i satın alacağım ancak şu an para uyuşmuyor. İndirim bitiş süresi de yazmıyor tahmin ettiğim kadarı ile yayıncı indirimi ile bitecek ama internetten bakmama rağmen ne zaman bittiğini bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Normalde GTA 5 oyununda indirim bitiş tarihi yazmıyor. Ama şöyle bir varsayımda bulunabiliriz. Red Dead Online oyunu şuan 11 Nisan'a kadar indirimde. GTA 5 oyunu da tahminen 11 Nisan'a kadar sürecek. Tabi herhangi bir bilgi yok.

Hocam gta 5 yayıncı indirimi katagorisinde indirime giren oyun değil, zaman zaman bazı oyunlar indirime giriyor. Süre vermemişler.
Daha uygun fiyata Rockstar key olarak almak isterseniz

Merhaba herkese. Steam'den GTA 5'i satın alacağım ancak şu an para uyuşmuyor. İndirim bitiş süresi de yazmıyor tahmin ettiğim kadarı ile yayıncı indirimi ile bitecek ama internetten bakmama rağmen ne zaman bittiğini bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Steamın mağaza politikasına göre yayıncılar 14 gün indirim sunabilir bunu iki ayda bir yapabilirler diye bir ara haber yayınlanıyordu ama tam hatırlamıyorum. 28 Martta indirime girmiş gözüküyor https://steamdb.info/bundle/5699/ Bugün yada yarın indirimin kapanması halinde 14 gün bilgisi doğrulanmış olacak :) İyi bayramlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı