Kapsüllü kahve makinesi önerisi

386899

Centipat

İkisi arasında kaldım ancak aradaki fiyat farkına değer mi? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Tchibo bana da daha mantıklı geldi. Sonradan pişman olmam heralde?
10 sene önce kapsüllerden nefret etmiş ve aramı sonsuza kadar açmıştım. :D Makinelerden ikisi de kendi klasmanında gayet iyiler. Size kalmış tercih. Ben Tchibo'dan alırdım sanırım.
Neden nefret ettiniz?

Dolce Gusto ve Nespresso öncü bu işte ama kapsülleri çok pahalı, fiyattan dolayı içmek istemezsin. Birden fazla kapsül kullanabileceğin Hibrew H1 diye bir ürün var, kendi kahvenide doldurabilirsin falan. Ne istediğine bağlı tabi.

Dolce Gusto ve Nespresso öncü bu işte ama kapsülleri çok pahalı, fiyattan dolayı içmek istemezsin. Birden fazla kapsül kullanabileceğin Hibrew H1 diye bir ürün var, kendi kahvenide doldurabilirsin falan. Ne istediğine bağlı tabi.

İşte bende bunu merak ediyorum hani o fiyat farkına değiyor mu?

İşte bende bunu merak ediyorum hani o fiyat farkına değiyor mu?
Bence değmez, en mantıklısı kendi kapsülünü yapabileceğin modeller aksi taktirde makine ucuz olsa da kapsül çok pahalı. Makine teknolojisinde çok bir olay yok zaten, takıntılı değilsen HiBrew geç:D Tchibo da ucuz ama her seferinde onun bunun kapsülünü kovalamak sıkıntı.

Bence değmez, en mantıklısı kendi kapsülünü yapabileceğin modeller aksi taktirde makine ucuz olsada kapsül çok pahalı. Makine teknolojisinde çok bir olay yok zaten, takıntılı değilsen HiBrew geç:D Tchibo da ucuz ama her seferinde onun bunun kapsülünü kovalamak sıkıntı.
Türkiyede satılıyor mu? Tchibo mantıklı gibi sanki. İyi mi sizce?

Pahalıydı, standart değildi ve bulamıyordum kapsülleri.
Hocam aynı sorunu bende 8 yıl kadar önce yaşıyordum. Aramı bende açmıştım son zamanlarda düşünüyorumda tekrar mı alsam böyle bi makine veya benim eski makine hala kaliteli sayılan bir makine midir diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı