Kar topu oynarken yanlışlıkla arkadaşımın özel bölgesine attım

Evet hissettim, bir meslek lisesi öğrencisi olduğum için konu fazla abartılı ve disiplinli geldi bana.

Eğlencenin dozunu fazla kaçırmamak lazım. Sonuçları küçük olsa da, bazen büyük sorunlara yol açabiliyor.

Hocam niye inşallah ceza alırsın diyelim ki gayet normal bir olay herkesin başına gelmiştir. Bende futbol oynarken kalecinin özel bölgesini vurmuştum çocuk yerden kalkamadı. Yani olur böyle şeyler.

Arkadaşından bir kere özür dilemen yeterli, tekrarlamaya gerek yok. Müdür yardımcısının uyarısı falan pek takılınacak şeyler değil. Arkadaşlar arasında kar topu savaşı oynanıyor, olur böyle şeyler. En ufak kazada ağlayacak ve tüm okulu ayağa kaldıracaksa oynamasın.

Bu kadar takılacak bir olay değil pardon istemeden oldu diyip geçilecek bir şey. Sonuçta kar topu oynuyormuşsunuz ve ufak bir kaza yaşanmış. O gidip müdüre ne diye şikayet edicek? Gayet normal şeyler benim ortaokul zamanında yüz katı daha fena şeyler oldu. Benim istemeden kafasını yardığım biri bile oldu mesela. Çocuksunuz olur böyle şeyler takma kafana.

Hocam arada olur öyle şeyler istemeden yapmışsınız iki kahve için karşılıklı güldürün eğlendirin aranızda sanki o olaydan soğukluk mu olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…