Kara Cuma indirimlerinde ekran kartı indirime girer mi?

GloriouScorpion

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Daha önce Kara Cuma'dan ekran kartı alışverişi yapmamış birisi olarak tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Bir süredir ekran kartımı güncellemek için para biriktiriyordum bütçem 6000-7500 arası. Şu ana kadar en mantıklı olan rx 6650 xt ekran kartı ve bu linkteki oldu;

Diğer alternatiflerse bunlar;

Sizce bu fiyatlardan herhangi birisi alınır mı veya yarın daha uyguna bir fırsat karşıma çıkar mı ? Şimdiden Hepsiburada'daki ürünün fiyatı değişmeden almalı mıyım ? Sonuçta markası da çok iyi. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar. Daha önce Kara Cuma'dan ekran kartı alışverişi yapmamış birisi olarak tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Bir süredir ekran kartımı güncellemek için para biriktiriyordum bütçem 6000-7500 arası. Şu ana kadar en mantıklı olan rx 6650 xt ekran kartı ve bu linkteki oldu;

Sizce bu fiyatlardan herhangi birisi alınır mı veya yarın daha uyguna bir fırsat karşıma çıkar mı ? Şimdiden Hepsiburada'daki ürünün fiyatı değişmeden almalı mıyım ? Sonuçta markası da çok iyi. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Bende indirim gözlüyorum, olursa monitör alacağım. Bütçe problemi yoksa tabiiki rx6650xt. Ama yarını beklemekte fayda var.

Üstteki ilan daha iyi gibi geldi. Sıfır kart almak saçma bıraktığım linklerdeki ürünler garantisi devam eden, 0'dan farksız ve aldığında termal macunu değiştirip 0'dan farksız şekilde kullanabileceğin kartlar.

Param güvende ile almayı unutma. Derecelerde sıkıntı yoksa termal macun değişmene gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende indirim gözlüyorum, olursa monitör alacağım. Bütçe problemi yoksa tabiiki rx6650xt. Ama yarını beklemekte fayda var.
Umarım siz de iyi bir monitör yakalayabilirsiniz.

Üstteki ilan daha iyi gibi geldi. Sıfır kart almak saçma bıraktığım linklerdeki ürünler garantisi devam eden, 0'dan farksız ve aldığında termal macunu değiştirip 0'dan farksız şekilde kullanabileceğin kartlar.

Param güvende ile almayı unutma. Derecelerde sıkıntı yoksa termal macun değişmene gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 2. el işine hiç girmek istemiyorum attığınız ikinci link çok güzel ama sıfır olsun 6650 xt olsun gibi bir kafadayım ne kadar doğru olduğu tartışılır.

Hocam 2. el işine hiç girmek istemiyorum attığınız ikinci link çok güzel ama sıfır olsun 6650 XT olsun gibi bir kafadayım ne kadar doğru olduğu tartışılır.

Olum kendine gel 0 almak şu pozisyonda enayilik ileride pişman olursun neden böyle yaptım diye. Param Güvende ile al testleri yap dereceler yüksek ise termal macun sür geç başka hiçbir problemi yok.

İleride Red Dead Redemption 2'yi ışıklar dahil Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası oynadığında kafanı taşlara vurursun neden böyle yapmışım diye.

Herkese iyi akşamlar. Daha önce Kara Cuma'dan ekran kartı alışverişi yapmamış birisi olarak tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Bir süredir ekran kartımı güncellemek için para biriktiriyordum bütçem 6000-7500 arası. Şu ana kadar en mantıklı olan RX 6650 XT ekran kartı ve bu linkteki oldu;

Sizce bu fiyatlardan herhangi birisi alınır mı? Veya yarın daha uyguna bir fırsat karşıma çıkar mı? Şimdiden Hepsiburada'daki ürünün fiyatı değişmeden alınır mı? Sonuçta markası da çok iyi. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

XFX kaliteli değil. Soğutması iyi değil.

Olum kendine gel 0 almak şu pozisyonda enayilik ileride pişman olursun neden böyle yaptım diye. Param Güvende ile al testleri yap dereceler yüksek ise termal macun sür geç başka hiçbir problemi yok.

İleride Red Dead Redemption 2'yi ışıklar dahil Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası oynadığında kafanı taşlara vurursun neden böyle yapmışım diye.
Hocam bu nasıl bir konuşma tarzı öncelikle. Yarın Kara Cuma herkes sıfır indirimli ürün alıyor neden enayilik olsun. Geçenlerde işlemcim hiçbir sebep yokken arıza verdi, garanti olduğu için değiştirdiler ve yolladılar bana arada 150 dolar fark olan ekran kartlarının karşılaştırıldığı videoyu atıyorsunuz ben de biliyorum daha iyi olduğunu ama şurada birkaç ay sonra garantisi bitiyor. Ben de garantici bir insanım. Varsın daha az fps ile daha güvenli ekran kartıyla high ayarlarda oynayayım.

XFX kaliteli değil. Soğutması iyi değil.
Şu anda XFX 6500 kullanıyorum soğutmadan değil de daha çok fan ve coil whine sesinden şikayetçiyim. Benim aklımdan bugün MSI rx 6650 xt modelini alsam mı diye geçiyor daha çok. Çünkü dün Amazon'da da benzer bir fiyat vardı ama bugün stokta kalmamış. Yarını beklerken fiyat değişir mi diye korkuyorum daha çok.

Hocam 2. el işine hiç girmek istemiyorum attığınız ikinci link çok güzel ama sıfır olsun 6650 xt olsun gibi bir kafadayım ne kadar doğru olduğu tartışılır.
İnşallah hocam. Yarın indirim olursa, 1-3 gün içindede kira gelirse hemen gidip alacağız.

Geri
Yukarı