Kara Cuma Uygun Fiyatlı Ürünler

Affınıza sığınarak bir soru daha sormak istiyorum. https://www.vatanbilgisayar.com/sepet/sepetim.aspx almak üzereyim ek olarak AMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz 16MB L3 Box almış bulunmaktayım. g-sync,freesync kavramına hakim değilim sizce bir sıkıntı olur mu? Monitörü değiştirmemi veya ekran kartımı yükseltmemi önerir misiniz sıkıntı olmaz derseniz daha fazla sisteme para harcamak istemiyorum.
Kusura bakmayın sepette başka kart gözüktü bende denemek için fiyatına bakmıştım o sandım bir an :D.
1060 iyi güzel fakat istiyorsanız RX 580 almayı düşünebilirsiniz daha ucuz ve FreeSync destekli.

i7 8700K'lı sistem için 2070 Gigabyte 3423, Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB 460 TL.

Sizce alayım mı, uygun mu? Özellikle soğutucu fiyatı? Nanakatolog'da ve bu site güvenilir mi?

@@Oreki
MSI AMD Radeon RX 580 ARMOR 8G OC 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) Fiyatı
Buna bakabilirsiniz. Soğutması iyi olsa diyorsanız Strix filan alınabilir 1750 liraya ama ucuz olanı almak daha mantıklıdır.

Peki 580 seçimi konusunda tavsiyenize uyacağım.MSI RX580 ARMOR 8G OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar sanırım aynı ürün Gigabyte AORUS RX580 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar kaliteli derseniz bunu da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'da Ryzen 2600 sepette 1025tl sizce fiyatı nasıl? 2600x almayı düşünüyorum ama en ucuz 1330 küsür fiyatlarda.. Şu an bu fiyata Ryzen 2600x mantıklı mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı