Kara Cuma'da Hepsiburada'da Hangi Ürünler İndirime Girecek?

Her ürün girmiyor ama birçok ürün indirime giriyor. Bu tarz spesifik ürünler ise indirime girmeyebilir.

Küçük bir düzeltme de yapayım; olayın orijinali ''kara cuma'' olsa da, Hepsiburada.com bu indirimleri Efsane Cuma diye adlandırıyor.
Biliyorum Efsane Cuma olduğunu fakat efsanevi cuma mı yoksa efsane cuma mı olduğundan pek emin olmadığım için kara cuma yazdım. :D

Biraz daha iyi bir araştırma ile daha ucuza hatta daha kaliteli görünen bir ürün bulabilirsiniz. Her ne kadar firmaların koyduğu görseller ahlaka aykırı olarak gerçeği yansıtmıyor olabilse de, ben biraz bakındım ve bulabilirsiniz düşüncesindeyim.

Biraz daha iyi bir araştırma ile daha ucuza hatta daha kaliteli görünen bir ürün bulabilirsiniz. Her ne kadar firmaların koyduğu görseller ahlaka aykırı olarak gerçeği yansıtmıyor olabilse de ben biraz bakındım ve bulabilirsiniz düşüncesindeyim.
Orijinal Samsung batarya şişti, konu açtım Samsung servisten veya Deji alabilirsiniz dediler.
İnternette yorumlara baktım yorumların yarısı iyi yarısı kötü demiş. Servise soracağım. Olmazsa alacağım yapacak bir şey yok.

Eski Core Prime telefonumun bataryası şişmişti, % 50 lerde kapanıyordu. İzmir Çankaya' dan bir tane alıp geçtim, nasıl bir kalite ise şişik olmadığı halde % 60 larda kapanmaya başlamıştı. Neyse ki telefonun ekranı kırıldı yenisini alıp geçtim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı