Kara Cuma'da Fiyatlar Ne Olur?

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Sistem toplamaktayım işlemci, kasa, monitör ve Wi-Fi card almam gerek sistemin tamamlanabilmesi için. Kara Cuma'da bu parçalarda ne gibi indirimler olur fiyatları ne kadar düşer eğer iyi bir indirim olursa işlemci ile kasayı birlikte almak istiyorum. Sizce ne kadar indirim olur? Alacağım parçalar:
Ryzen 5 1600
Zalman S2 veya Zalman N2
Monitörü belirlemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar indirim olacağı belli değil ama bu cuma çoğu firma yapıcak araştırırsın hatta alacağın ürünlerde bile fiyatları görünce değişiklik yapabilirsin.

Sistem toplamaktayım işlemci, kasa, monitör ve Wi-Fi card almam gerek sistemin tamamlanabilmesi için. Kara Cuma'da bu parçalarda ne gibi indirimler olur fiyatları ne kadar düşer eğer iyi bir indirim olursa işlemci ile kasayı birlikte almak istiyorum. Sizce ne kadar indirim olur? Alacağım parçalar:
Ryzen 5 1600
Zalman S2 veya Zalman N2
Monitörü belirlemedim.
Tek bir siteye bağlı kalmayın. Farklı sitelerden fiyat karşılaştırması yapın. Hatta fiyatları şimdiden takip edin. "Bindirimden indirim" yapanlar çok olacaktır. Buna göre kıyas yaparak belirlediğiniz ürünler gerçekten indirime girerse tercih etmenizde yardımcı olacaktır.

Tek bir siteye bağlı kalmayın. Farklı sitelerden fiyat karşılaştırması yapın. Hatta fiyatları şimdiden takip edin. "Bindirimden indirim" yapanlar çok olacaktır. Buna göre kıyas yaparak belirlediğiniz ürünler gerçekten indirime girerse tercih etmenizde yardımcı olacaktır.
Aynen haklısın siteler çok fazla yapacaktır dediğin ''Bindirimden indirim'' olayını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı