Kara Cuma'da SSD fiyatları düşer mi?

pcci44

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar.
Sizce Kara Cuma indirimlerinde SSD fiyatı düşer mi? Patriot Burst SSD alacağım 120 GB'ı 300, 256 GB'ı 400 TL. Sizce indirime girer mi? Girerse ne kadar düşer, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı Burst modelleri şu anki fiyatlarını haketmiyor, ne olacağını bilmiyorum açıkçası. Benim düşüncem: Büyük ihtimalle Blue ve Ultra 3D'lerde düşüş olur, onun dışında 480GB Burst'un 400TL olma ihtimali var diye düşünüyorum.

Merhabalar.
Sizce Kara Cuma indirimlerinde SSD fiyatı düşer mi? Patriot Burst SSD alacağım 120 GB'ı 300, 256 GB'ı 400 TL. Sizce indirime girer mi? Girerse ne kadar düşer, teşekkürler.

Eskiden yüksek miktarda indirimler gerçekten oluyordu hatta ben mouse almıştım fiyatları takip edip ama artık ocak ayından aralık ayına bir şeyler uydurup her ay saçma sapan "indirim" yapıyorlar bundan sonra gerçek indirim görmek zor ama yine de takip etmek lazım.

Fiyatı yüksek gösterip, 400 TL'ye satarlar gene indirim varmış gibi gösteriyorlar genelde.

Olabilir. Keşke yazın alsaydım 180 civarı idi.
Bazı burst modelleri şu anki fiyatlarını haketmiyor, ne olacağını bilmiyorum açıkçası. Benim düşüncem: Büyük ihtimalle Blue ve Ultra 3D'lerde düşüş olur, onun dışında 480GB Burst'un 400TL olma ihtimali var diye düşünüyorum.

Hocam sizce hangi SSD modelleri indirime girer 120 veya 250GB'lık SSD modelleri arasında.

Çöp modellerde indirim oluyor geçen sene 200 TL 240 GB sattılar, büyük ihtimalle bu yıl da olur. Kalite modellerde fiyat farkı olacağını sanmıyorum.

Bazı burst modelleri şu anki fiyatlarını haketmiyor, ne olacağını bilmiyorum açıkçası. Benim düşüncem: Büyük ihtimalle Blue ve Ultra 3D'lerde düşüş olur, onun dışında 480GB Burst'un 400TL olma ihtimali var diye düşünüyorum.

Hocam sizce hangi SSD modelleri indirime girer 120 veya 250GB'lık SSD modelleri arasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı