Kara Cuma'da HyperX Cloud 2 fiyatı düşer mi?

|NİKO|

Hectopat
Merhaba. Bir şey soracağım, kara cuma’da HyperX Cloud 2 (şu anki fiyatı 832 TL) ne kadar düşer çok çok? Büyük bir indirim olur mu? Şu ürünler de indirim olur mu?
Zowie ec2.
Corsair K70 MK2 olursa ne kadar indirim olur ortalama? Geçen seneki fiyatları bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Firmadan firmaya değişiyor. Kimisi hakkını veriyor, birçoğu da fiyatları şişiriyor. O tarihe kadar fiyatlar bu seviyede kalırsa %15-20 civarında bir düşüş olabilir. Son 1 yıllık fiyat değişimlerini buradan takip edebilirsiniz.
HyperX Cloud II Kulaklık
Çok teşekkür ederim. Benim almayı düşündügüm ekipmanlar nasıl sizce alınır mı?
Çok düşeceğini sanmıyorum, fiyatları arttırıp düşürüyorlar sonra da 'büyyük indirim!' Diyorlar.

İnanır mısın monitör almayı düşünüyordum geçen sene monitörun değeri 1.300 TL, kara cumada 2.100 TL yapıp üstünü çizdiler 1.700 TL’ye satıyorlardı. Monitöre baktım öyle şok oldum.
Firmadan firmaya değişiyor. Kimisi hakkını veriyor, birçoğu da fiyatları şişiriyor. O tarihe kadar fiyatlar bu seviyede kalırsa %15-20 civarında bir düşüş olabilir. Son 1 yıllık fiyat değişimlerini buradan takip edebilirsiniz.
HyperX Cloud II Kulaklık
Bakıyorum da fazla düşmüyor, acaba 650 tl yapmazlar demi kara cumada o kadar düşürmezler bence,

Son düzenleme:

Geri
Yukarı