Kara Liste sistemi değişmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum ama örnek vereyim geçen adını veremeyeceğim bir arkadaş saçmalıyor Turbox'u öneriyor 23 yaşındayım dükkanım var falan diyor bakıyorum profiline 21 yaşında gözüküyor böyle saçma sapan bir şey bilmeyen kişilerin mesaj yazıp insanları yanlış bilgilendirmesine ayar olan tek ben değilimdir umarım. Tabii ki bende insanım ben de öğreniyorum bazı şeyleri benim de hatam oluyor ama hiç bilmediği konularda boş mesaj yazanlara çok ayar oluyorum. Bilmediğin konuya yazma arkadaşım yazma!

@Akkuşlu Örnek olarak sen bu yorumu yaptın değil mi? Örnek sen listedeydin, ben seni görmedim, diğer bir kişi geldi ve senin yorumu alıntıladı, hop yorum direkt ana ekranda yeniden. O zaman bunun bir amacı kalmıyor.

Benim söylediğim tarzda gelmek zorunda değil, alternatif daha iyi bir yöntem gelir, iki üyeyi karşılıklı getirmeyecek o uygulanır bu problem değil. İlla dediğim şekliyle olması gerekmiyor.

SharedScreenshot.jpg

:D. Bence böyle kalması iyi olur.

@Akkuşlu Örnek olarak sen bu yorumu yaptın değil mi? Sen listedeydin, ben seni görmedim, diğer bir kişi geldi ve senin yorumu alıntıladı, hop yorum direkt ana ekranda yeniden. O zaman bunun bir amacı kalmıyor.

Benim söylediğim tarzda gelmek zorunda değil, alternatif daha iyi bir yöntem gelir, iki üyeyi karşılıklı getirmeyecek o uygulanır bu problem değil. İlla dediğim şekliyle olması gerekmiyor.
Mesaj ana ekranda çıkmıyor ve tekrar görüp görmek istemediğinizi soruyor. Siz o yazıya basarak göz ardı özelliğini devre dışı bırakıyorsanız sistemin suçu yok. Biraz iradeli olup kendinizle çelişmeseniz bir sorun olmayacak aslında. Örnek olarak aşağıya görseli bıraktım. Siz göz ardı edilen içeriği göster dedikten sonra özelliğin ne önemi kaldı?

Adsız.png

Kara Liste'nin varlığını siz söyleyince hatırladım, hiç kullanmıyordum. :D

Ben sizin yazdığınız gibi oluyor sanıyordum, öyle olmuyor muymuş? Engellediğin adamın mesajını dolaylı yoldan görüyorsun yani, saçmaymış.

@Akkuşlu Konunun gidişatını etkiliyor ise basmak durumunda kalıyorsunuz. Bu durumda bir sonuç elde edilmiyor. Daha farklı bir sistem getirilebilir, düşünülüp dediğim gibi. Gördüğüm kadarıyla bu durumdan sadece ben değil belli bir kısımda rahatsızmış. Bir yerden sonra can sıkıcı olmaya başlıyor.

Ben sizi engellediysem sizin gelip benim konuma, beni dürten bir şey yazarsanız dürtüyle uyandırmış oluyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı