Kara mizah neden linçleniyor?

Bak bu müslüman kişileri rahatsız edebilir etmeyedebilir ama dediğimi anladın mı onu söyle bak taptaze örneği sensin şu an.
Ben din esprisinden bahsetmedim ki? Kaldı ki İslam ile ilgili esprilere gülen ve namaz kılan arkadaşlarım var.

Ben din esprisinden bahsetmedim ki? Kaldı ki İslam ile ilgili esprilere gülen ve namaz kılan arkadaşlarım var.

Dediğim din esprisiydi sende ona cevap verdin ben diyorum ki sevende olur sevmeyende yapamazsın genede anlatamıyorum sanırsam.

Kara mizahı bir hiciv aracı olarak kullanmak tercih meselesi. Kara mizah zeka işidir, Allah'a peygambere küfretmek değildir, dalga geçmek amaçlı yapılmaz diyenler kendilerini burada madara etmekteler. Güldüren her şey bal gibi de mizahtır ve konu aldığı şey itibariyle kara mizah sayılır.

Şahsen ben öldüğümde birisi benim hakkımda cidden iyi bir kara mizah yaparsa gülerim. (öldükten sonra gülebilseydim.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…