Karafatma para eder mi?

Durduk yere şimdi bir böceği niye öldürdün onu anlamadım. Bu evimize giren hamamböceği dediğimiz böcekte değil, nerdeyse hiç görmediğim bir tür. Yazık günah.
Bir kere ürediklerinde 40 tane oluyorlar, 1 haftada üreme çağları geliyor yine ürüyorlar. Sence öldürmek mi, öldürmemek mi?

Durduk yere şimdi bir böceği niye öldürdün onu anlamadım. Bu evimize giren hamamböceği dediğimiz böcekte değil, neredeyse hiç görmediğim bir tür. Yazık günah.

Yoo, durduk yere öldürmedim. Çok ürüyorlarmış ve tehlikede olduğunda asit gibi bir şey bırakıyolarmış. Kedim üstüne atladı, ağzını şapırtattı, hapşurdu falan ve açıkcası rahatsız oldum hayvandan. Verdiğim solucanı da yemedi zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoo, durduk yere öldürmedim. Çok ürüyorlarmış ve tehlikede olduğunda asit gibi bir şey bırakıyolarmış. Kedim üstüne atladı, ağzını şapırtattı, hapşurdu falan ve açıkcası rahatsız oldum hayvandan. Verdiğim solucanı da yemedi zaten.

Deney: Karafatma kedilere nasıl etki eder?

Malzemeler:
1 Karafatma.
1 kedi.
1 kavanoz.

Uygulanış: Önce Karafatma'yı kavonoza koyun. Kedinin gözünün önüne Karafatma'lı kavanozu koyup kedinin üstüne atlamasını beklemek. Atladıktan sonra kediyi gözlemleyiniz.

Sonuç: Kedi ağzını şapırtattı, hapşurdu ve rahatsız oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı