Atıştırmalıklar para eder mi?

Gözün doymamış belliki ama bana gayet ucuz geldi o cips zaten 7-8 lira.
Gözüm mü doymamış ? Küçük demek gözü doymamak demek mi ? Paketin nasıl gözüktüğü hakkında bir görüş belirttim ve ardından bir tutanakta söyledim. İçinden fazla çıktı. Gözü doymamak demek tepelemesine bir tabak yemek için üstüne biraz daha konulması istemek demek. Benim gözüm fazlasıyla doydu.
Hocam ucuza almışsınız. Bide artık bir şeyler alırken pahalı olması şaşırmayalım malum ülkenin hali belli.
Bayadır alışveriş yapmadığım için şaşırdım hocam. Yoksa bu şartlarda gerçekten iyi gibi geldi. En son okuldan gelirken uğruyordum bisküvi falan alıp eve gidene kadar yiyordum.

Gözüm mü doymamış? Küçük demek gözü doymamak demek mi? Paketin nasıl gözüktüğü hakkında bir görüş belirttim ve ardından bir tutanakta söyledim. içinden fazla çıktı. Gözü doymamak demek tepelemesine bir tabak yemek için üstüne biraz daha konulması istemek demek. Benim gözüm fazlasıyla doydu.

Bayağıdır alışveriş yapmadığım için şaşırdım hocam. Yoksa bu şartlarda gerçekten iyi gibi geldi. En son okuldan gelirken uğruyordum bisküvi falan alıp eve gidene kadar yiyordum.

Doymamış belliki konu açmışsın derdim ama doyduğuna sevindim afiyet bal şeker olsun.

Geri
Yukarı