Karakter mainlemek çok zor

Bedoaga

Decapat
Daha fazla  
Bende bir sorun var herhalde, 1-2 oyun oynuyorum bir karakter sonra kaybedince bıkıyorum hemen başka bir karaktere geçiyorum. Bu yüzden hiçbir çarda tamamen ustalaşamıyorum. Gümüşten de çıkamıyorum bu yüzden. 7 senedir falan oynuyorum oyunu. Var mı böyle sıkmayacak, al oyna dediğiniz çarlar?

Bende bir sorun var herhalde, 1-2 oyun oynuyorum bir karakter sonra kaybedince bıkıyorum hemen başka bir karaktere geçiyorum. Bu yüzden hiçbir çarda tamamen ustalaşamıyorum. Gümüşten de çıkamıyorum bu yüzden. 7 senedir falan oynuyorum oyunu. Var mı böyle sıkmayacak, al oyna dediğiniz çarlar?

Master Yi oyna geç ad AP tank her şey gidiyor karaktere tek sorun oynamayı bilmelisin cowsep izleyebilirsin ondan öğrendim bende.

Bayağı oynadım onu, çok sıkıyor. Mekaniği vesaire yok, fazla kolay. Lig benim için her zaman ikinci sıradadır. Eğlenmeyi öne koyarım.

Hala eğleniyorum 210k oldu AP oynuyorum rakibe gıcıklik olsun diye kule altinda W basıp bekliyorum kule bile canimi oynatamiyor 😂😂

Suikastçı ve tank şampiyonları oynaması gayet zevkli. Çünkü kastın mı yenilmesi çok zor oluyor. Fakat bu kişiden kişiye değişiyor. Kimi de büyücü şampiyon sever.

Konu sahibi demiş 1 2 oynadimmi kaybedince şampiyon değiştiriyorum diye şimdi şöyle bir şey var 1 2 el atarsan zaten karakterin potansiyelini anlamazsin bir de kaybedince çıkarsan daha da sıkıntı karakterle yaptığın hataları vs anlayamıyorsun Jungle için Zyra Gwen öneririm eğlencesine oynuyorsanız sarar ama tek başına taşıma potansiyeli yoktur onun dışında Jungle Jhin girebilirsiniz bayağı zor ama alışırsan yaparsın,(EUW da görmüştüm) adam ejder alıyor bakti gank lazim mide ulti açıyor illa ormanda orman karakteri oynamak zorunda değilsin eğlenmek istiyorum diyorsun ama tabii benim tavsiyem belli ^^ Master Yi.

Geri
Yukarı