Karakter Oluşturmalı MMORPG Oyun Önerisi

Wanzeru

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Aşırı detaylı karakter oluşturup ilerlemeli MMORPG oyunlardan tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ArcheAge'i tavsiye ediyorum steam üzerinden indirilebilir ve diğer MMORPGlerin aksine deniz savaşları mevcut ayrıca haritayı yapımcılar değil oyuncular zenginleştiriyor.

Para vermeden ne doğru düzgün gemi alabiliyorsun, ne ev ne de planör mü diyolardı, o uçtuğun şey. Premium olman gerekiyor zevk alman için anlayacağın.

Neverwinter'ı da öneririm bu arada. Gerçek anlamda emeğin ile bir yerlere gelebildiğin bir oyun.

Para vermeden ne doğru düzgün gemi alabiliyorsun, ne ev ne de planör mü diyolardı, o uçtuğun şey. Premium olman gerekiyor zevk alman için anlayacağın.

Neverwinter'ı da öneririm bu arada. Gerçek anlamda emeğin ile bir yerlere gelebildiğin bir oyun.

MMORPGlerin kuralı guild ile beraber etkinliklere katılmaktır beraber para kasmaktır ben premium(APEX)almadım ve gayet zevk alıyorum. Planör dediğiniz gliderında en güçlüsüne sahibim skin değiştirmek istiyorsanız o size kalmış. Her gün oyunun en baba gemisiyle Lusca denilen eventi yapıyorum guild ile beraber illa o gemiye sahip olmanıza gerek yok. Kendim yine hiç bir ücret ödemeden clipper denilen teknemde var Denizlerde savaşmanızı sağlamaz ama her işinizi görür. APEX denilen premium özelliği oyun içi normal parayla yani altınla almanız mümkün gerçek para vermeden bunu aylardır yapanlar var. Ev olayına gelirsekte günlük eventler yapıldığı sürece gayet rahat ev alabilirsiniz olması gereken MMORPGler gibi oynama sürenize bağlı oyundaki ilerlemeniz kısaca başlığı açan arkadaş için oyunu indirin ve görün.

Ben Rus ve EU serverında oynadığımda bir yerden sonra takılıp kalmıştım. Steam'den ekleyin beni imzamda var linki ya da ben ekleyim sizi, şu ehliyet sınavından sonra bir konuşalım guild olayını. :) GW2'den sonra yeni MMORPG arıyordum.

Ekran kartımı garantiye vereli yaklaşık 1 hafta olacak bu zamandan beri pc açmıyorum bile steam ID Metraboy ekran kartım geldiğinde konuşuruz. Oyun şuan inik ise veya başlayacaksanız steam mobilden geri dönüş yaparım benimde bulunduğum türk klanı hakkında bilgi veririm zira oyunu gerçekten ciddi oynayan insanlar.

Dediğim gibi önümüzdeki hafta Ehliyet sınavım var. Ondan sonra başlamayı düşünüyorum. İndirme işini bu gün akşam yaparım galiba.

Trove'a göz atmanızı öneririm aşırı detaylı bir oyundur metin2 ile minecraft'ın güzel buluşması ama bu günlerde biraz pay2win e dönüşmeye başladı yinede hala oynanabilir.

İnternette Black Desert Online diye bi oyun buldum karakter oluşturmak baya detaylı.İndirmek veya almak istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım. Bulan biri varsa yazabilirimi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı