Karakterlerin ve silahların özelleştirilebileceği oyun önerisi

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, aşağıya iki video atacağım. Hatta oyun isimlerini de yazayım sorun olmasın. Bana böyle karakteri ve silahları özelleştirebileceğim mesela karakterin kıyafetlerini falan, silahların desenlerini, eklentilerini değiştirip oynayabileceğim oyun önerebilir misiniz? Bir de böyle askeri temalı olursa güzel olur. Askeri temalı değil ama istediğin özellikler şu oyunda da var dediğiniz oyunlar da olabilir. Beğenirsem denemek isterim.

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Metal Gear Solid V Phantom Pain

Zula, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Payday.

Rainbows aslında Steam kütüphanem de var arkadaşım hediye etmişti ama hiç oynamadım. Videolarını izledim bana çok zor geliyor o oyun nedense. Zula favorim değil zaten P2W bir oyun ona gerek yok 😀 attığım videolar da ki gibi olursa güzel olur aslında.

Bahsettiğiniz türü çok seven birisi olarak size önerebileceğim birkaç oyun var, çünkü çok fazla alternatif yok bu türde.

İlki Ghost Recon BreakPoint. Videosunu attığınız Wildlands'in devam oyunu. Askeri açıdan oldukça detaylı, kaliteli bir oyun. Kendisi online ve oldukça zor.

İnsurgency Sandstorm da gerçekçi askeri oyunlardan birisi. Karakter özelleştirmesi Ghost Recon serisi ve MGS kadar detaylı değil ama savaş mekanikleri ve silah eklentileri oldukça gerçekçi.

Escape From Tarkov, pahalı bir oyun olsa ad şu an oynayabileceğiniz en gerçekçi ve bence en iyi FPS oyunu. Silah eklentileri ve karakter özelleştirme sistemi mükemmel.

Bir de Far Cry serisi var. Askeri olarak çok gerçekçi değil ama özelleştirme olarak bayağı zengin.

Arma 3'ü denediniz mi?

Onu denedim de adam vuramıyorum ki onda da çok zor 😀

Bahsettiğiniz türü çok seven birisi olarak size önerebileceğim birkaç oyun var, çünkü çok fazla alternatif yok bu türde.

İlki Ghost Recon Breakpoint. Videosunu attığınız Wildlands'in devam oyunu. Askeri açıdan oldukça detaylı, kaliteli bir oyun. Kendisi Online ve oldukça zor.

Insurgency Sandstorm da gerçekçi askeri oyunlardan birisi. Karakter özelleştirmesi ghost Recon serisi ve mgs kadar detaylı değil ama savaş mekanikleri ve silah eklentileri oldukça gerçekçi.

Escape from Tarkov, pahalı bir oyun olsa ad şu an oynayabileceğiniz en gerçekçi ve bence en iyi FPS oyunu. Silah eklentileri ve karakter özelleştirme sistemi mükemmel.

Bir de Far Cry serisi var. Askeri olarak çok gerçekçi değil ama özelleştirme olarak bayağı zengin.

Hocam o dediğiniz break Point'e baktım ama sistemim açmayabilir o oyunu. Yoksa beğendim güzel.

Geri
Yukarı