Karanlık Mod bağımlılığına mı kapıldım?

Karanlık mod uygun bir kontrast yaratarak bakmamız/seçmemiz gereken yerleri daha kolay görmemizi sağlıyor. Ben de kullanıyorum çoğu platformda.

Nasıl ki ilk Windows kurulduğunda Chrome indirmek için Internet Explorer bir defaya mahsus açılır. Telefona ROM yüklediğimde de ekran açılır açılmaz ilk yaptığım iş karanlık moda almak oluyor. Kısa süreliğine de olsa parlak göz alıcı fontlara katlanmak bana zor geliyor.

Gözü daha az yorar. Gözün rahatlar. Hatta gece modunun olayı beyazı oldukça filtrelemek. Bu yüzden beyazlar sararır. Sarı yerine siyah daha iyi bence :)

Nasıl ki ilk Windows kurulduğunda Chrome indirmek için Internet Explorer bir defaya mahsus açılır. Telefona ROM yüklediğimde de ekran açılır açılmaz ilk yaptığım iş karanlık moda almak oluyor. Kısa süreliğine de olsa parlak göz alıcı fontlara katlanmak bana zor geliyor.
Windows 10 Sayesinde ilk boot'tan sonra direkt Microsoft Edge tarayıcısı kullanarak Google Chrome indiriyorum.

1578965567326.png

Yazılımcılar boşuna dark theme kullanmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı