Karantinada oynanacak oyun önerisi

Bu arada Epic Games'te çok güzel Platform ve benzeri oyunlar var, şu anda da bahar indirimi. Zaten halihazırda her hafta çok güzel ücretsiz oyunlar veriyor, onun haricinde bir listeye bakmanızı öneririm.

Steam'de Aquaria isimli bir oyun var. Ben şahsen oyunun müziklerini çok beğendim ve oynanışını da beğendim. Oynamanızı öneririm.

Epic Games bende yüklü değildi hatırlattığın için teşekkürler
Aquaria bu oyunada bakacağım
Bu arada şu aralar oynadığım oyunlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Herkese selamlar.
Şimdi diyeceksiniz bir sürü konu var niye açtın. Sistemime uygun istiyorum o yüzden.
Sistemim:
İşlemci: AMD Athlon 200GE Radeon Vega 3 grafik kartlı.
Ekran kartı: Normalde R7 240 ama şu an takılı değil buna uygun önerirseniz takıp oynarım.
RAM: 8 GB.
Alanı dert etmeyin SSD harddisk vs derken 2 TB yakın alan var.
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)
call of duty serisi diye bilirim orta düşük ayarlar singler istiyosan assasins creed 1..2..3
de olur ayrıca rainbow six siege daha cok strateji istiyosan command of heroes age of empires
ayrıca simulasyon euro truck ve araba yapma simulator iyi
stardew walley ve delta force benim favorim delta force black hawk down bu oyunlara bayılırım eski kafa ama seviyorum deneye bilin mount and blade warband oynamadıysan ayıp edersin türk oyunu bide rome of total war strateji the long dark the forest analysting neyse işte onları kapat ekran kartın zorlanmasın dawn of man strateji ayrıca böyle sinir olacağın bi savaş oyunu istersen zor olanından rainbow six siege 2 onerrim need for serisi ve dirt iyidir bilgisayarın serinin bircok oyununu kaldırı

İnanır mısınız bilmem ama şu an GTA 5 oynuyordum görev falan derken konuyu unutmuşum.
Bu arada GTA serisinin hepsini GTA 5 hariç 2010'dan beri sıkılmadan başlayıp başlayıp bitirirdim ama şu sıkıcı gelmeye başladı.

The stanley parable güzele benziyor sanırım simülasyon resimlerden baktığım kadarıyla.
Minecraft'ta da şu an bilir misiniz bilmem solar Survival map i vardır onu oynuyorum.

Mafia olarak Mafia 2 var aklımda oda güzel diyorlar.

Cevaplarınız için teşekkürler :)

GTA 5'in tek vasfı Michael borçlanıyor soygun yapıyoruz, Trevor beyefendinin canı sıkılıyor Soygun yapıyoruz o kadar. Oynamışsın ama yine GTA San Andreas'a başla sen. Hem onun hikayesi GTA 5'e göre daha güzel.

call of duty serisi diye bilirim orta düşük ayarlar singler istiyosan assasins creed 1..2..3
de olur ayrıca rainbow six siege daha cok strateji istiyosan command of heroes age of empires
ayrıca simulasyon euro truck ve araba yapma simulator iyi
stardew walley ve delta force benim favorim delta force black hawk down bu oyunlara bayılırım eski kafa ama seviyorum deneye bilin mount and blade warband oynamadıysan ayıp edersin türk oyunu bide rome of total war strateji the long dark the forest analysting neyse işte onları kapat ekran kartın zorlanmasın dawn of man strateji ayrıca böyle sinir olacağın bi savaş oyunu istersen zor olanından rainbow six siege 2 onerrim need for serisi ve dirt iyidir bilgisayarın serinin bircok oyununu kaldırı
Doom(2016) ve Doom eternal kesinlikle oynanmalı çok tatmin edici sinir stres atacağınız bir oyun.
GTA 5'in tek vasfı Michael borçlanıyor soygun yapıyoruz, Trevor beyefendinin canı sıkılıyor Soygun yapıyoruz o kadar. Oynamışsın ama yine GTA San Andreas'a başla sen. Hem onun hikayesi GTA 5'e göre daha güzel.

Bunlara da bakacağım ilginiz için hepinize teşekkür ederim.

Eğer yönetim simülasyonu, micro management tarzı oyunlar hoşunuza gidiyorsa Startup Company önerebilirim.

Geri
Yukarı