Karda veya ormanda gezmeli oyun önerisi

dostum sana birkaç oyunda ben öneriyim ama kesinlikle bu arkadaşların önerdikleri ve benim önereceğim oyunlar tam aradığın türde oyunlar. yalnız önerdiğim oyunlarda karda gezmeli filan değil yine de güzel orman ve doğada gezme temalı rahatlatıcı oyunlar olduğu için önerdim.

Yalnız yarın büyük indirimler başlayacak ,o zaman daha uyguna alabilirsin bazılarını, bir gün bekle derim. Haberin olmadığını varsayıyorum.

Insurmountable ( kısaca dağcılık oyunu bir nevi yani)

Horse Tales: Emerald Valley Ranch

Journey ( çölde gezilen bir oyun,bilen bilir müzikleri ve oynanışı ile en rahatlatıcı oyunlardan biridir)

Flower (buda rahatlatıcı)

ABZU ( denizin derinliklerin de eşsiz güzelliğine tanık olabilirsin)

The Pathless (orman temalı fakat biraz aksiyon var)

Eğer at şartı yoksa, Snowrunner'ı tavsiye edebilirim. Ormansa orman, kışsa kış.
Tek sorun oyun biraz zorluk olarak yüksek ama trainer kurarak veya XML dosyasını editleyerek yakıt tüketimini falan düşürmek ve oyunu chill bir hale büründürmek mümkün.

1700473995969.png

1700473905794.png

1700473961173.png

Kona ve Firewatch'a bakabilirsin.

Firewatch hoşuma gitti teşekkürler.

İndirimdeymiş bir de bunu da beğendim teşekkürler.

Dostum sana birkaç oyunda ben öneriyim ama kesinlikle bu arkadaşların önerdikleri ve benim önereceğim oyunlar tam aradığın türde oyunlar. Yalnız önerdiğim oyunlarda karda gezmeli filan değil yine de güzel orman ve doğada gezme temalı rahatlatıcı oyunlar olduğu için önerdim.

Yalnız yarın büyük indirimler başlayacak, o zaman daha uyguna alabilirsin bazılarını, bir gün bekle derim. Haberin olmadığını varsayıyorum.

Insurmountable ( kısaca dağcılık oyunu bir nevi yani)

Horse tales: Emerald valley ranch.

Journey ( çölde gezilen bir oyun, bilen bilir müzikleri ve oynanışı ile en rahatlatıcı oyunlardan biridir)

Flower (bu da rahatlatıcı)

Abzu ( denizin derinliklerin de eşsiz güzelliğine tanık olabilirsin)

The pathless (orman temalı fakat biraz aksiyon var)

Horse tales i beğendim teşekkürler.

Eğer at şartı yoksa, SnowRunner'ı tavsiye edebilirim. Ormansa orman, kışsa kış.
Tek sorun oyun biraz zorluk olarak yüksek ama trainer kurarak veya XML dosyasını editleyerek yakıt tüketimini falan düşürmek ve oyunu chill bir hale büründürmek mümkün.

Eki Görüntüle 2023296
Eki Görüntüle 2023293
Eki Görüntüle 2023294

Bunu da çok beğendim dediğin gibi zorluğu düşüreceğim teşekkürler.

Firewatch hoşuma gitti teşekkürler.

İndirimdeymiş bir de bunu da beğendim teşekkürler.

Horse tales i beğendim teşekkürler.

Bunu da çok beğendim dediğin gibi zorluğu düşüreceğim teşekkürler.
Oyunun zorluğu ile ilgili yardım isterseniz memnuniyetle yardımcı olurum.

Geri
Yukarı