Kardeş kavgaları

ZimbabveliKahin

Decapat
Yer
Zimbabve
Daha fazla  
Meslek
Kahin
Kardeşim Caramio yerken iki karesini hızlıca koparıp yedim. Çocuk çıldırdı ve saldırmaya başladı. Dirseği serçe ve yüzük parmaklarımın arasına girdi. Üç çıtırtı duyduk ve artık serçe parmağım kırıktı. Parmağım yamuk kaynamasın diye dirseğime kadar alçı takıldı. İki Caramio karesi yüzüne iki ay alçılı gezdim. Sizlerde de var mı böyle hikayeler?

Son düzenleme:
Benim kardeşlerim ne yazık ki erkek olmadıkları için güzelce kavga edemiyorum. Onları dövmek yerine başkalarından sinirimi çıkardığım zamanlar var üstelik olaylardaki asıl suçlular onlarken...

Farklı ailelere dağılmış şekilde büyüyen 3 kardeşiz. 2 kız kardeşim var, biri 28 diğeri 29 yaşında yani yaşlar çok yakın. Küçük olanda ileri derecede zekasızlık vardır, IQ maksimum 40 falandır. :D (Normali 90 ve üzeri olur) Bu zekasız (aklımdaki sıfatı söylersem ban yerim) benim ona KYK borcunu ve diğer birkaç borcunu kapatsın diye verdiğim çok yüklü bir parayı gidip etrafında ne kadar mal varsa "bunun daha çok ihtiyacı var" diye dağıtmış. Çocukluk arkadaşlarının borçlarını kapatmış, bir tanesinin dükkanı batmıştı gidip sadece ona 20 bin TL'ye yakın para vermiş. (2 ay sonra gene battı) Başkasının yurt dışı gezisinden kalan kredi kartı borcunu kapatmış falan, öyle bir zekasız.

Bunlardan beni en çok sinirlendiren ise sadece 3-4 aydır tanıdığı bir herife, kardeşlerimin acil ihtiyacı olur diye çıkardığım ek kartı bir süreliğine vermiş. Herif de gitmiş tüm limiti (15 bin TL) doldurmuş üstüne benim salak kardeşime kendini acındırıp o dönem için 3000 TL üzeri fiyatlı bisiklet aldırmış. Tabi o para da benim ona KYK borcunu kapatsın diye verdiğim paranın bir kısmı oluyor... Zaten olayın ortaya çıkmasını sağlayan şey de bankanın beni araması oluyor, yoksa haberim olmayacak.

Olay ortaya çıkınca sinir katsayım 100 üzerinden 5800'e fırladı, sinirden gözüm döndü ama kız kardeşlerime de kıyamıyorum yoksa dayaktan öldürebilirim o anki sinirle. Dedim bu herifi ara normal şekilde buluş, ben de geliyorum bir şey çaktırırsan seni arabayla ezerim. Çocuk parayı vermemek konusunda net, baktım bu konuda yapabileceğim pek bir şey yok çünkü salaklığı yapan kardeşim ve çocukta da paranın "p" harfi bile yok, ne varsa yemiş çoktan. Çocuğu kıstırdım, her vurduğumda kız kardeşime vuruyormuşum gibi hayal ettim. Ben hayal ettikçe elimin ayarı iyice kaçtı, kardeşim erkek olsa onun üstünde deneyeceğim ne kadar ızdıraplı fantezim varsa hepsini herifin üstünde uyguladım.

Bu işin kardeşimle olan tek taraflı kavga konusu ise (karşılık vermeleri sıkar) şöyle oluyor. Üstünden yıllar bile geçmiş olsa her seferinde ağzına tekrar tekrar ediyorum. Etmediğim laf, ezmediğim bir alanı kalmıyor. Bunun dışında biyolojik anneye (....) ulaşıp başıma bela etmişlikleri (para isteme konusu) ve üvey olan, o güne kadar hiç duymadığım diğer sözde kardeşimi hastanelik ettirmişlikleri de var. Suçlu gene onlar, dövülmesi gereken gene onlar ama sinirin yöneldiği kişi gene başkası... Küçük olanın KYK borcu ya da başka hiçbir borcuna yardımcı olmuyorum, hâlâ duruyorlar hem de katlanmış şekilde. Nasıl ödeyeceği onun problemi artık, o şansını 3 yıl önce kaybetti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı