Kardeşi polise şikayet etmek

Klasik demeyin. Yemin ediyorum çok sinirleniyorum. Bir şey bilmeden konuşuyorsunuz... Madem adam gibi cevap vermeyeceksin yazma ve beni sinirlendirme lütfen...

Defalarca düşündüm taşındım. Arkadaşlarımın abileriyle bile kıyasladım. İnternetten araştırdım ve klasiği falan yok.
Ya düzgünce cevap verin ya da daha yazmayın. Sizin arkadaşlarınız tüm Dünya mı ediyor?

Doğru düzgün cevaplar verin. "Bir şey bilmeden konuşuyorsunuz"muş.

Klasik demeyin. Yemin ediyorum çok sinirleniyorum. Bir şey bilmeden konuşuyorsunuz... Madem adam gibi cevap vermeyeceksin yazma ve beni sinirlendirme lütfen...

Defalarca düşündüm taşındım. Arkadaşlarımın abileriyle bile kıyasladım. İnternetten araştırdım ve klasiği falan yok.

Bak daha bu yorumlara bile sinirleniyorsun. Sorun abi de değil, sen de. Git psikoloğa, anlat derdini.

İstemediğiniz şeyleri yapıp üzerinize otorite kuruyor. Sizin polisi arayacak olmanız da ona komik gelir sadece. Dediğim gibi umursamasanız yapmayacak. Ha ille de polise gidecem diyorsanız da gidin yani.

Ben bu tür konulara inanmıyorum çok fazla mantık hatası içeriyor. Dün de birisi satanist ainine katılacağım/katıldım diye 2 saat tüm Technopat'ı trolledi ve: ''İyi prim kastım.'' dedi. Abiniz 25 yaşındaymış sizde 17. Gayet güzel. 10 yıldır devam ettiğini söylüyorsunuz, hesaplayalım; 25-10=15, 17-10=7. 15 yaşındaki abiniz 7 yaşındaki sizi ve ailenizi değişik hareketler ile tedirgin ederken aklınıza hiç mi gelmedi psikoloğa gitmek?

Geri
Yukarı