Kardeşim çok hırçınlaştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumdaki herkeste iyilik timsali. Yaa Allah aşkına çocukluğumuzda dayak yemeyen var mı?
Yediğim için başka bir çocuğun yemesini istemiyorum zaten. Mantıklı değil aileden soğuyorsun. Bugün attığın yumruğun yarın acısı geçer o sıkıntı değil. Ama yaptığın saygısızlık ? Ne olursa olsun kimse kimseye şiddet uygulayamaz. Ne yasaya Nede mantığa sığan bir şey değil. Hem de bir çocuğa hiç değil.

AAA mahremiyet diye bir şey mi varmış?

5. sınıfa giden çocuğun telefonunda ne olabilir? YouTube'da video izler, oyun oynar.

Benim göz at deme nedenim arkadaşın yanlış şeyler yapıyor olabilmesi. Anladın?
Ne olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez. İzinsiz alırsan bu yanlış olur. Yanlış şeyler yapıyor diye çocuğa gözetleme yapıp durmak çok daha kötü şeylere yol açıcaktır.

Okula geçti arkadaş ortamı, ergenlige giriş vs. gibi olaylar yüzünden, düzelir muhtemelen ama arkadaş çevresi çok önemli arkadaş çevresini bir kontrol edin derim.

Ergenlik yüzünden. Zamanla geçer. Burada olan çoğu yorumu ciddiye almamanız sizin için daha iyi olacaktır. Telefonunu falan karıştırmayın size daha çok nefret besler. Tavsiye aldığınız kişiler kardeşinizle yaşıt diyebilirim. Bir de konuyu masturbasyona falan bağlamışlar. Ne alaka anlamıyorum sizce bir ihtiyaç gidermek ergenlikte onu hırçın biri mi yapar? Aksine ileride cinsel ihtiyacını başka yollar ile gidermeye çalışır. Akışına bırakın.

Çünkü artık hiç bir şekilde anlaşamıyoruz, inanın ben elimden geldiğince kibar davranıyorum. Fakat bir insan söylediğiniz her şeye ters cevap verir mi ya? Mesela kapıyı kapatır mısın diyorum kibarca, bilerek cevap vermeden gidiyor. Bu sadece yüzlerce verebileceğim örnekten biri.

Evet yazılan tüm her şeyi okuyorum ve kendimce değerlendiriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı