Kardeşim tableti ezdi

Gonzaless

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar 5 yaşında kardeşim geldi, sinir yaptı bana saldırdı tableti istedi. Ben satacağım dedim mahsustan bir baktım bak tabletime ne yaptım dedi. 1000 TL para verdik çocuk gitmiş tablete ayağıyla tekme atmış. Neden? Dedim ben bunu öğreniyorum dedi. Sildim TV de youtubu ne yapabiliriz tablete? Servis kabul eder mi bunu?

Dosya Ekleri

• muahmmet.jpeg
    muahmmet.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 395
Dövmek çözüm değildir, son derece yanlış bir tutumdur. Buradaki dövün diyenlere aldırış etmeyin.

Dövün içerikli mesajların hepsi silindi, dövmeyi teşvik edici mesaj atan olursa banlarım, uyarıyorum şimdiden. Kendinize gelin.

Küçük yaşlarda bir çocuğa bu tarz şakalar yapmak çok saçmadır. Birçok konuda anlama yeteneği gelişmemiş bir bireye böyle davranırsanız tabii ki ummadık bir tepki karşınıza çıkacak. Kendiniz kaşınmışsınız kısacası. Kedinin kuyruğunu çekip tırmalayınca "Bu kedi beni tırmaladı." demeyin. Yapacaktır bunu. Kullanıcı hatası olduğu için parasını verip yaptırmanız gerekli.

ASUS memopad 7 gibi hey gidi günler hey.

Gözümden yaş geldi hala çekmecede duruyor canavar PUBG açsam oynatır bugün piyasadaki çoğu tableti ezer.

Hocam size tavsiyem YouTube'dan ne izlediğini bir kontrol edin. Saçma sapan şiddet içerikli videolara özeniyor büyük ihtimalle. Yasak insanı daha da kışkırtır. Ona sakince izlediği kanalların iyi olmadığını onu kötü bir insana çevireceğini anlat. İlgisini başka yere çevir. Çocuklara gerçekçi yaklaşmak lazım hayal dünyasın da yaşamıyoruz sonuçta.

Dövmek çözüm değildir. Oturup: ''Bak kardeşim, bu tableti senin için aldık. Neden ezdin? Uslu durarsan ve eşyalarına zarar vermezsen sana çikolata vereceğim.'' gibi ödül cümleleri söyleyin. Çikolata yerine onun hoşuna giden şeyler de olabilir. Tablete gelecek olursak ekranı hasar almış gibi gözüküyor. Servis büyük ihtimalle yapabilir. Ama para isterler mi bilemem.

Gözümden yaş geldi hala çekmecede duruyor canavar PUBG açsam oynatır bugün piyasadaki çoğu tableti ezer.

Hocam size tavsiyem YouTube'dan ne izlediğini bir kontrol edin. Saçma sapan şiddet içerikli videolara özeniyor büyük ihtimalle. Yasak insanı daha da kışkırtır. Ona sakince izlediği kanalların iyi olmadığını onu kötü bir insana çevireceğini anlat. İlgisini başka yere çevir. Çocuklara gerçekçi yaklaşmak lazım hayal dünyasın da yaşamıyoruz sonuçta.
Daha 1 hafta önce çöpe attım. Anakart soketi kırılmıştı cam kırılmıştı zaten 2-3 yıldır o haldeydi. Mekanik center olsun Memoli.

Yeni konular

Geri
Yukarı