Kardeşim TikTok kullanıyor

@Efeko09 İyi tamam ama sorun sadece TikTok değil internetin her yerinde zararlı içerikler var ben izlenmesinde bir sorun görmüyorum ama sizi rahatsız ediyorsa onu kırmadan durumu izah edin dondurma çikolata falan alarak gönlünü alın sorun çözülür.

Benim tanıdığım herkes TikTok kullanıyor neredeyse dedemgil bile başından ayrılmıyor ya. En kötüsü 2 tane kuzenim var 2 side hem video çekiyorlar hem 7/24 başındalar gördükleri videonun kopyasını çekiyorlar bir de birinin 300 400 takipcisi var...bence hiç takmayın bir yaşa kadar gelir ve en sonunda bırakır umuduyla durunuz.

Hocam kardeşinizin büyünce salak saçma dans edip video çekmesini istemiyorsanız. Telefonu yasaklayın ya da izlediği video içeriklerini ailenize gösterin.

@Zo diac Telefonu yasaklamak la hiçbir şey düzelmez hatta geri ters teper güzel bir dille anlatarak bütün sorun çözülür.

Zamanını daha yararlı şeyler yaparak geçirmesini söyle. TikTok' un kendisinine yararsız bir uygulama olduğunu söyle, büyüyünce kendini etkileyeceğini bu yaşta sosyal medya kullanmaması gerektiğini anlat.

TikTok çok tehlikeli bir deney uygulamasıdır. Acilen uzak durmalısınız. Yakında insanların beyinlerine çip döşeyip TikToker yapmak üzere programlayacaklar. Recep abi ile artık TikTok çekebileceğiz. (!)

Kardeşinin zevk aldığı şeyler yüzünden duvara kafa atıyorsan, kardeşinden önce sen yardım iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…