Kardeşim TikTok kullanıyor

Hocam büyüyünce orasını burasını gösterip video çekecek büyük ihtimalle bir de daha çok küçük olduğu için beynine aşılanacak bu. Bence bir şey yapması lazım.

Bir şeyi elinden zorla aldığın zaman çocuk nasıl hissedecek hiç düşündün mü? Video çekmiyor sadece izlenip eğleniyor, ben de sevmiyorum bu programı ama böyle dövüp zorla elinden almak çözüm değil.

@Zo diac Dostum sen Enes batur izleyerek sağlıklı bir şekilde büyüdüysen onun kardeşi de TikTok izleyerek büyüsün birşey olmaz.

Aynı sorunu yaşıyorum 4. Sınıfa giden erkek kardeşim var fakat benimki TikTok izliyorda çekiyorda intihar etmek istiyorum artık.
Aynı sorunu yaşıyorum 4. Sınıfa giden erkek kardeşim var fakat benimki TikTok izliyorda çekiyorda intihar etmek istiyorum artık.

Ek olarak kardeşim TikTok sayesinde küfür öğreniyor +18 şeyleri bu yaştan öğreniyor. Aileme anlattığımda ise hiçbir şey değişmiyor anlatıyorum bakın böyle böyle diyorum ama yok bu sefer savunma olarak şöyle diyor kardeşim: “sende bilgisayarsa küfür ediyorsun sürekli oynuyorsun”
Kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleme:

Erkekse cevap belli aga.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…