Kardeşime sinir oluyorum

Kenara çekin ciddi ve özel bir şey konuşmak istediğinizi söyleyin ve kibarca ama özellikle anlayabileceği yani anlayışlı şekilde uyarın her sinirlendiğini vurmaması gerektiğini hatırlacak.

Kardeşim PC ile oynuyor sonra sinirleniyor kaybedince oyunda klavyeye vuruyor bilgisayarı fişten çekiyor direk zaten ben o bilgisayarı zor aldım. Daha önce söyledim bunları ama hala aynısı oluyor kendimi zor tutuyorum. Yaşı küçük olsa neyse 9 yaşında anlaması gerek ama anlamıyor sinir olduğum hareketler yapıyor ne yapmam lazım?
Cami avlusuna bırak kaç kanka.O da olmazsa bekle, 2040 civarı, doğduktan sonra çocuk aldırma güncellemesi gelince aldırırsınız ailecek (!).

Olabilir bundan 7 8 yıl önce ve şimdide dahil öğretmen yada herhangi yabancının önünde birine küfür ederdim döverdim rencide ederdim. Aynı şekilde oyunda sinirlenmesi biraz genetiktede olabilir misal bende sinirli biriyim. Şu an oyun oynarken bilgisayara klavye masa biryere vururum. Daha doğrusu anksiyete olduğu için 2 yandan sinir çok patlıyor ama bu yaşımda dahi az çok dengeleyebiliyorum kendimi, Ve bunu 8 9 yaşında bir çocuk açısından değerlendirirsek durum çok vahim yani :)

Şifreyi değiştir yine değişik hareketler yaparsa vur ağzına şaplağı, sonrasında evden kaç ki baba da sana koymasın bir tane.

Kardeşim PC ile oynuyor sonra sinirleniyor kaybedince oyunda klavyeye vuruyor bilgisayarı fişten çekiyor direk zaten ben o bilgisayarı zor aldım. Daha önce söyledim bunları ama hala aynısı oluyor kendimi zor tutuyorum. Yaşı küçük olsa neyse 9 yaşında anlaması gerek ama anlamıyor sinir olduğum hareketler yapıyor ne yapmam lazım?
Döv haketmiş.

Geri
Yukarı