Kardeşimin biyoloji ödevi

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Evet sevgili Sosyaller. Böyle bir konu açacağımı hiç düşünmezdim. Bugün kardeşimden öğrendiğim kadarıyla biyoloji hocaları sınıflarına bir ödev vermiş. Kardeşimde tabii son güne bırakmış ve ödev yarına teslim olacak. Konu şu, 30 tane canlı fotoğrafı çekmelerini istemiş. Kendi çektiğiniz ağaç, dal, çiçek, hayvan gibi resimler varsa bu konunun altına gönderirseniz çok mutlu oluruz teşekkürler.

Fotoğraflara baktım zaten daha önceden ama hepsinin internet üzerinden indirildiği belli onun dışında Google Görselle Arama gibi bir seçenek var. Hocalarda bunu biliyordur bence.

İlkokulda sınıf mevcudumuz 31-32 kişiydi. Şuan durum öyle ise herkes 30 fotoğraf getirse 32*30=960 fotoğraf olur. Hepsine tek tek bakacak değil ya. Yapıştırın gitsin.

Yanlış anlamayın ama, ben sizin yerinizde olsam yardım etmezdim şahsen. Böyle yaparsanız derslerini ciddiye almayıp sürekli savsaklar. Kaldı ki öğretmenin verdiği ders zor bir şey değil. Tembellik yapmış kardeşiniz.
Dediğinizde haklısınız, zaten bizde beraber çıkıp dışarıda çiçek, ağaç, böcek aradık :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı