Kardeşimin doğum günü için ne hediye alayım?

Hesap niye alıyorsun ki? Çocuk saatlerce emek verip kastığı hesabı kenara bırakıp hazır hesaba geçmek istemez bence. Ayrıca güzel bir hediye de değil. Figür alınabilir arkadaşın dediği gibi, veya masasına koyabileceği herhangi bir şey.

Hocam saattlerce emeği yok. 3.400 kupalarda bir şey zaten. 7K doğru düzgün bir hesap alırsam sevinir bence, sizce?

Hocam saattlerce emeği yok. 3.400 kupalarda bir şey zaten. 7K doğru düzgün bir hesap alırsam sevinir bence, sizce?
O oyundan anlamam ama bence değersiz bir hediye. Yine de sen bilirsin. Ucuz bir saat bile alınabilir yani. Çok az para değil 700 TL. Ya da kulaklık olur, güzel bir kazak olur. Bilmiyorum çok fazla seçenek var ama kardeşini sen tanıyorsun.

Hocam okulu seviyor mu? Kalem seti alınabilir. Koleksiyon kartı oluyor o tarz şeyler alınabilir. Kardeşiniz kaleme filan değer verecekse bir tane raket ve top + kalem alırdım. Dart al diyeceğim evde kullanamaz.

Hocam okulu seviyor mu? Kalem seti alınabilir. Koleksiyon kartı oluyor o tarz şeyler alınabilir. Kardeşiniz kaleme filan değer verecekse bir tane raket ve top + kalem alırdım. Dart al diyeceğim evde kullanamaz.

Okulu seviyorda kırtasiye alışverişini daha dönem basında yaptık.

Şimdi ne kadar seviyor bilmiyorum ama 700'e daha büyük hediyeler de alınabilir hocam yine size kalmış.

O oyundan anlamam ama bence değersiz bir hediye. Yine de sen bilirsin. Ucuz bir saat bile alınabilir yani. Çok az para değil 700 TL. Ya da kulaklık olur, güzel bir kazak olur. Bilmiyorum çok fazla seçenek var ama kardeşini sen tanıyorsun.

Hocam elle tutulur bir şey alın. 1 yıla sıkılacak boşuna sıkılacağı şeye vermeyin.

Arkadaşlar değerli yorumlariniz için teşekkür ederim. Sizlerin de dediği gibi 700 TL'ye yarın bir gün salacağı oyun icin hesap alinmaz. 100 TL'ye iki figur buldum onu alacagim, 100 TL'ye de poster alacağım. Elde kaldı 500. 200 TL harçlık vereceğim. 300 de bana kar kaldı. Buna karar verdim. Söyleyeceğiniz bir şey varsa fikirlerinize açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı