Kardeşimin ergenliği ve sapıklığı

15 yaşında birisi için bunlar normal ama senin aile üyeni umuma açık yerde böyle anlatmam çok kötü bir hareket. Abi dediğin kardeşinin kusurunu örtüp onu korur.

Son düzenleme:
Yaptığı şeylerin haddi hesabı yok, bunlardan bazıları şu şekilde;

Her hayvan konusu açıldığında muhabbet kuşlarıma gereksiz demesi, kendinden daha gerekli olduğu kesin.

Letgo'da kadın elbiselerine mesaj atıp koklamak için alacağım diyor.

Akşama kadar yaptığı tek şey PUBG oynamak ve yemek yemek, zarardan başka bir şey değil.

Kilolu diye kendini güçlü sanıyor geçenlerde ufak çaplı sinir krizimde sadece ittirmek suretiyle ruhunu kaybettirdim.

Sürekli diğer kardeşimin hayallerini aşağılıyor ve dalga geçiyor (futbolcu olmak istiyor klasik 8 9 yaşındaki çocuk hayali) ama kendisi e sporcu olacağım diyor klasik asosyal obez hayali.

Eve hiçbir katkısı yok zaten hayvan gibi yiyor, ne para ne başka bir şey işe girip telefon alıp oyun oynayacakmış.

Tanıştığı kızların hepsine kendini acındırıyor işte ben mutlu değilim çok kiloluyum falan, spora gidiyorum gelmesini söyledim gelmem diyor, yediği önünde yemediği önünde, başını sokacak evi ve yatağı var, annem en ufak sesini yükseltse kadına bağırıyor görmemezlikten geliyorum çünkü annem en değerli insan benim için, sırf babam anneme ölmüş ananın mezarın s! Çarım dediği için babama dalmış adamım 15'lik bir velet bana koymaz.

Gerçekten kendisinden tiksiniyorum 15 yaşında sivilceli tek vasfı o ezik oyunu oynamak olan saygısız bir ezik, döv demeyin şamar oğlanı yaparsam daha kötü bir hal alır, psikolog desek gitmiyor, harbi ne yapacağım ben bununla?

Hayatı öğret ona oyun değil sadece hayat ve kuran kursu falan varsa gönderin olmaysa bilemiyorum yani böyle kardeş olmaz olsun.

Bende eskiden anneme diyordum salak gibi, babam sağ olsun düzeltti.
Hiç olmadı kendini üstün göster, kaşındığı zaman sussun.

Diğer kardeşlerim saygı duyuyor yapma dediğim zaman duruyorlar, PUBG oynamaya başladığından beri bu hale geldi.

Hocam önünne engel koyabilirsiniz mesela PUBG oynuyor ya internetin fişini çekebilirsiniz ya da modemi kaldırabilirsiniz telofunu kırp atabilirsiniz. Bir de hocam bir yedcem.

Benim amcamın arkadaşı aynıydı hocam sabah akşam Knight oynardı obez falan olmustu sonra abisi gitti o bilgisayarı kırdı hocam ondan sonra her gün ona 15km koşturup evde yatırıyordu hocam oçocuk şu an pırlanta gibi biri.
Çocuk düz yolda yüremiyordu.

İnternetin fişini çekersem ben kullanamam, telefonu babam aldı kırarsam ya babam beni öldürür ya ben onu.

Biyolojik olarak evet, kardeşler.
Ben böyle birine abilik yapmazdım.

Yapmanı isteyen de yok zaten.

Ya ailesinde Full'den bir sıkıntı var ya da troll hesap.

Troll olsam böyle konular mı açarım? Diğer arkadaşlar gibi şu kadın bana baktı şunu öldürdüm o bana aşık oldu yazarım.

Daha önce de bu konuyu açmıştınız galiba. Hocam laftan anlamıyorsa ve dayaktan da anlamıyorsa biz ne önerelim. Zorla psikoloğa götürün. Sanayiye falan yollayın orada günde 10 saat çalıştırsınlar hayatı anlasın.

Beni anlayan tek kişisiniz teşekkür ederim, anlamıyor hocam olmuyor annem ona karışmama izin vermiyor.

Dh'den ban yiyen troller göç etmeye başlamış yavaştan.

Bari, kaliteli içerik yapın gülelim güzel bir csb veya hikaye gibi.

Neyse, konuya gelirsek.

Kardeşin klasik fazla atarlı bir ergen.

Bunu düzeltmenin 2 yolu var: Hayatı zindan etmek (telefon dahil her şeyi yasaklamak) veya psikoloğa götürmek.

Veya, ya sabır deyip düzelmesi için dua edersin.

Narsist olmam ile kardeşimin ergenliğinin troll olması ne alaka? Cidden şaka gibisiniz.

1. sana sövmelerini ben saçma bulmuyorum pek ama yine de haksızlar sövmemeleri lazım.
2. kişiliğini değiştirmen lazım psikoloğa gitmen lazım yok benim ihtiyacım yok diyerek olmaz böyle kalırsın.
3. saygılı ol insanlara egonu azalt yoksa seni azap bekliyor.
  • Nisa suresi, 173. ayet: Ama iman edenler ve salih amellerde bulunanlar, onlara ecirlerini eksiksiz ödeyecek ve onlara kendi fazlından ekleyecektir de. Çekimser davrananlar ve büyüklenenler, onları acıklı bir azapla azaplandıracaktır ve kendileri için Allah'tan başka bir (vekil) koruyucu dost ve yardımcı bulamayacaklardır.
4. namaza başla Allah'ın dediği gibi bir kul ol inan çok rahatlatıyor insanı bir 70-80 yıllık ömür için ahiret hayatını çöp etme.
5. kardeşini de çalışmaya zorla elinden al telefonu gitsin adam gibi çalışsın eğer obez ise kilo verip daha da rahat bir hayat yaşayabilir kardeşinde sende psikoloğa gidin.
6. diğer postunda gidip "2 tane nude aldık Allah Allah" demişsin sence normal bir şey mi bu evli veya nikahlı olmadığın bir insanın aciz yerlerini görmek? Senin için uygun değil o yüzden önemsiz görmeye çalışma.

B

Kardeşin çatır çatır yiyor sen de forum köşelerinde ağlarsın anca.

:d? Yediği tek şey benim yediğim yemek, ağladığım falan yok, keşke hakaret yasak olmasaydı forumda.

Diğer kardeşlerim saygı duyuyor yapma dediğim zaman duruyorlar, PUBG oynamaya başladığından beri bu hale geldi.

İnternetin fişini çekersem ben kullanamam, telefonu babam aldı kırarsam ya babam beni öldürür ya ben onu.

Yapmanı isteyen de yok zaten.

Troll olsam böyle konular mı açarım? Diğer arkadaşlar gibi şu kadın bana baktı şunu öldürdüm o bana aşık oldu yazarım.

Beni anlayan tek kişisiniz teşekkür ederim, anlamıyor hocam olmuyor annem ona karışmama izin vermiyor.

Narsist olmam ile kardeşimin ergenliğinin troll olması ne alaka? Cidden şaka gibisiniz.

B

Anlamadım?

Geri
Yukarı