Kardeşimin yüklediği oyunlar bana da geliyor

sametx36

Femtopat
Daha fazla  
Kardeşimin uyguladığı bütün oyunlar bana da geliyor. Telefonum Xiaomi onun tableti Huawei ama ne yüklüyorsa bana da yüklüyor sistem. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı Google hesabı olabilir ama Huawei de Play Store yok diye hatırlıyorum, zaten aynı mail olsa bile öyle bir şey var mı pek emin değilim. Telefonu iyice kontrol eder misin? Belki ekstra bir program kurmuştur kardeşin.

Kardeşimin uyguladığı bütün oyunlar bana da geliyor. Telefonum Xiaomi onun tableti Huawei ama ne yüklüyorsa bana da yüklüyor sistem. Nasıl düzeltebilirim?
Aynısı bende de oluyor o gayet normal birşey. Kardeşiniz oyunu yüklerken sizin de cihazınızı seçiyor büyük ihtimalle ve sizin cihazınıza da iniyor otomatik olarak.Kendi cihazınızın tikini kaldırın inmeden önce oyun.

Aynı Google hesabı olabilir ama Huawei de Play Store yok diye hatırlıyorum, zaten aynı mail olsa bile öyle bir şey var mı pek emin değilim. Telefonu iyice kontrol eder misin? Belki ekstra bir program kurmuştur kardeşin.
Benim kardeşimin telefonu Huawei ve play store var sanırım seçili cihazlarda play store yok.

Aynısı bende de oluyor o gayet normal bir şey. Kardeşiniz oyunu yüklerken sizin de cihazınızı seçiyor büyük ihtimalle ve sizin cihazınıza da iniyor otomatik olarak. Kendi cihazınızın tikini kaldırın inmeden önce oyun.

Benim kardeşimin telefonu Huawei ve Play Store var sanırım seçili cihazlarda Play Store yok.

Bir şekilde indiriliyordu, o şekilde indirmiş olabilir. Ama sonradan hatırladım evet Play Store üzerinden Android TV'me uygulama indirebiliyordum telefondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı