Kardeşlerinize Nasıl Yol Gösteriyorsunuz?

Kardeşim yok olsada yol göstermeye gerek duymazdım ne de olsa dinlemeyecek. Youtube'u falan banlardım herhalde giremezdi kökten çözüm:puro: Girersede hata yaptığını ve ne kadar aptalca gözüktüğünü fark edip klasik bir laf olan ''Haklısın Ağabey'' kısmını duyardık...

Ben yönlendirmiyorum doğrudan, zamanı gelince sınavlarda alabileceği en iyi koçluğu yaparım herhalde. Şu musical.ly denen uygulamada yapılmış abidik gubidik videoları seyrediyor. Ama aslında bahsettiğimiz türden biri olmak için gidilen yolda değil. Gelecekte iyileşecek, gerçekten bana benziyorsa.
Değiştiriyor gibi. Benim küçükken olan hayallerimle pek uyuşmuyor. En başında öğretmen, bir aralar doktor olmak istiyordu. Şimdi ise uçak mühendisliği diyor. Bir kızın uçak mühendisliği istediğini hiç duymamıştım. Feminizmi en iyi şekilde temsil edecek biri olabilir. Gerçek feminizm tabii.

Kendimden örnek vermek gerekirse abim 20 yaşında. Günümün 2 3 saatini CS de harcıyorum amacım yutupır olmak da değil sadece esporcu olmak istiyorum, biraz değişik geliyor ama kendimi abime karşı 10 yaşındaki velet gibi hissediyorum imoRR 'u da takip ediyorum Allah'tan diğer benim yaşımdakiler gibi babici oynamıyorum dbfhwbsug. Bana o tür oyunlar çok saçma geliyor. Bundan önce de hiç Enes batur izlemedim ya da o tür kanalları bu kadra

Küçük kardeşleri olanlar yorum yaparsa güzel olur.
Mesela kardeşinizin hayalleri ne? Hedeflerini nedir?

Enes batur gibi YouTuber mı olmak istiyorlar?

Yoksa saçma sapan fenomen olmak gibi hiçbir anlamı olmayan ego kasmak mı amaçları?

ya da Twitch de yayıncı olmak mı?

Kız olanlar varsa, orasını burasını açıp takipçi kasarak onu takip eden bamyalar sayesinde Instagram hesabından ürün satışları ve reklam yaparak para kazanmak mı?

60 kilo adamların veya yağ tulumlarının nasıl kas yapılır adı videoları gibi insanlara yalan yanlış bilgiler vermek mi istiyorlar?

Yabancıların kız tavlama videolarından etkilenip, öpüşme oyunlarını mı izleyip abi ileride bende yapacağım mı diyor?(30 dolara kiralamak basit)

Ben merak ediyorum. Benim kardeşim yok mesela. Ama nedense bu konuyu merak ediyorum.
Bu örnekler biraz abartılı olabilir. Konuyu daha iyi anlayın diye yazdım.

Siz bu gibi durumlarda ne yapıyorsunuz mesela? Bir abi ya da abla olarak ona doğru yolu gösterebiliyor musunuz kardeşlerinize?

Arkadaşım daha ben bulamamışım doğru yolu kardeşime nasıl gösteriyim.

Ben yönlendirmiyorum doğrudan, zamanı gelince sınavlarda alabileceği en iyi koçluğu yaparım herhalde. Şu musical.ly denen uygulamada yapılmış abidik gubidik videoları seyrediyor. Ama aslında bahsettiğimiz türden biri olmak için gidilen yolda değil. Gelecekte iyileşecek, gerçekten bana benziyorsa.
Değiştiriyor gibi. Benim küçükken olan hayallerimle pek uyuşmuyor. En başında öğretmen, bir aralar doktor olmak istiyordu. Şimdi ise uçak mühendisliği diyor. Bir kızın uçak mühendisliği istediğini hiç duymamıştım. Feminizmi en iyi şekilde temsil edecek biri olabilir. Gerçek feminizm tabii.
Musically'yi bir an Osu sandım, sonra iç çekip TikTok. Ahh.

Geri
Yukarı