Karekök 0 serileri hakkında düşünceleriniz

Karekök 0 serileri hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?
AYT matematiği konu bazında bu seriler ile halledebilir miyiz?
Daha önce karekök 0 geometri çözmüştüm, kitabı 0 diye almıştım ama ciddi olarak zorlandığımı söyleyebilirim.
AYT matematik temelim var, çok kolay ise almayı düşünmüyorum.

Karekök 0'ın bütün TYT kitapları elimde var. Fakat matematik, geometri ve biyolojisini çözüyorum sadece. Hepsi gayet kaliteli kitaplar. MPS sistemi ile çok iyi öğretiyor konuyu.

AYT fasiküllerini çözmedim ama güzel diyorlar. LTİ için çözeceğim kaynaklar olacak. Kuzenim fonksiyon ve parabol fasikülünü çok övüyordu. Onlar da güzeldir.

Bence fazla temel. Üstüne Birey B seviyesinde bir şey bitirilirse tamamlayıcı olur.

Bence temel olması daha iyidir hocam. Ben mesela LTİ'ye sağlam bir giriş için bu kaynakları çözeceğim. Limit fasikülünde 260'a yakın sayıda soru vardı. Türevi 500 soruya yakındı. Soru sayısı da az, bence bir kayıp vermez bize. 1-2 ayda bitirilebilir. Ya da daha kısa sürede. Kalan vakitte daha sağlam kaynaklara geçilir bence.

Bu inceleme videosuna da bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

345 Çözüyorum zaten hocam. Yani benim eski temelim mi var bilmiyorum ama ikisinin içinde ki sorular da bana o kadar zor gelmiyor. Arada istisnalar var tabii ki.
İki kitabı tam manasıyla çözmen temelini sağlamlaştırır sonrasında alternatiflere yönelirsin karekök sıfır ya da normal serilerini önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı