Karekök denemesinin cevap anahtarı var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZeYnEpK

Hectopat
Merhabalar,
Dün Karekök yayınlarının denemesi vardı, ve sabah yoğun olduğum için akşam yaptım ve 08.30 gibi bitti. Cevapları girmek için siteye girdiğimde deneme yoktu, müdüre sordum saat 8'de süresinin dolduğunu söyledi bana, ama benim saat 8'de denemenin süresinin dolduğunu hiç kimse söylememişti, bu denemenin de diğer denemeler gibi süresinin gece saat 12.00'de dolacağını düşünmüştüm. Neyse konuya geçelim denemenin cevaplarını sisteme giremediğim için sonucumu öğrenemedim. Acaba bu denemenin cevaplarını olan biri bana atabilir mi? Kontrol etmek istiyorum. Denemenin fotoğrafı altta:

20210203_125835.jpg

Not: Giren arkadaşlarıma sordum. Cevap anahtarı yokmuş, direkt sonuçları veriyormuş.

Hocam kurumsal denemeler yani kitapevlerinde satılmayanlarin cevaplarını paylaşmıyorlar diye biliyorum. Yani sınava girdiğiniz okuldan isteyin diyorlar. WhatsApp'tan konuşmuştum Karekök görevlisi ile.

Okul da vermiyorsa bulmaniz zor gibi ama yine de Karekök'u arayıp/mesaj atıp bir sorun isterseniz.

Cevaplayanlara teşekkür ederim, az önce müdür mesaj yazdı, sonuç girmeyi bugüne uzatmışlar. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı